vesp82 Opublikowano 17 Lipca 2016 #1 Opublikowano 17 Lipca 2016 Hej chcialem pokazac wam moj nowy zestaw 800L zastapil moja 450 tke Obsada 1+3 Placidochromis phenochilus Tanzania 4 x cynotilapia moorii 15 x yellow lab Parka protomelas spilonotus Tanzania 2 x electric blue hap 2 x aulonocara maulana how to take screenshots
Hetmano09 Opublikowano 7 Sierpnia 2016 #2 Opublikowano 7 Sierpnia 2016 Muszę przyznać, efektownie wygląda. Pozdrawiam
deccorativo Opublikowano 7 Sierpnia 2016 #3 Opublikowano 7 Sierpnia 2016 3 godziny temu, Hetmano09 napisał: Muszę przyznać, efektownie wygląda. Pozdrawiam Noooo - szczególnie ta goła dupa co wyskakują jak klikniesz na fotkę. Hetmano masz gust Chińczyka oni tak wszyscy byle kilkanaście wściekłych kolorów do tego wszystkie rodzaje kamieni na raz no i, tło w pięciu kolorach podświetlenia, brakuje tylko do nirwany, nurka z bąbelkami. i takiej lampy z dyskoteki. 1
Hetmano09 Opublikowano 7 Sierpnia 2016 #4 Opublikowano 7 Sierpnia 2016 Hmmm, postimage swoją drogą, to nie fotosik , a reszta plastikowych zabawek w stylu państwa środka rzecz gustu: akwalungi, u-boty, kutry, groty i co kto sobie zapragnie... Wracając do zaprezentowanego mix-u, uważam, że takie było założenie autora, i przyznasz, że je osiągnął. A to czy przypadnie on do gustu forumowiczom, to już inna para kaloszy. Pozdrawiam
Hetmano09 Opublikowano 7 Sierpnia 2016 #5 Opublikowano 7 Sierpnia 2016 Bywa, że mamy ochotę na mix-a, i działamy. W ubiegłym roku prowadziłem taki wynalazek w ramach innego biotopu, powiem Ci, że ciekawe doświadczenie. http://www.roslinyakwariowe.pl/dyskusje/aquascaping/galeria/450l-kwartal-zycia-roslinniaka-tomasz-czarnecki-69776.html Pozdrawiam
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się