andrzejSPI Opublikowano 20 Czerwca 2016 #1 Opublikowano 20 Czerwca 2016 Witam, Oto moje małe Pyszczaki. Są trochę z przypadku tzn zostało w mieszkaniu po poprzednim właścicielu. Nie bardzo miałem wpływ na to jak wygląda i co jest w środku (obsada), a teraz staram się top jakoś doprowadzi do ładu. Niestety wciąż mam duże braki w wiedzy.
JemioloSeba Opublikowano 20 Czerwca 2016 #2 Opublikowano 20 Czerwca 2016 Postaraj się o lepsze fotki bo na tych widać, że masz Iodotropheus sprengerae.
Andrzej Głuszyca Opublikowano 20 Czerwca 2016 #3 Opublikowano 20 Czerwca 2016 ...cześć Andrzej. Zacznij od poczytania tutaj http://forum.klub-malawi.pl/faq.php a reszta się ułoży.
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się