lukas1987 Opublikowano 23 Października 2016 Autor #11 Opublikowano 23 Października 2016 Mała aktualizacja: Helmety dostały eksmisję do sumpa kamienie powoli zarastają glonem Ryby nabierają coraz ładniejszych kolorków Nic tylko się cieszyć Oj wkręca to Malawi wkręca 1
Jetstorm Opublikowano 24 Października 2016 #12 Opublikowano 24 Października 2016 Dnia 1.05.2016 o 10:03, lukas1987 napisał: Bardzo podobają mi się gruzowiska w akwariach ale w moim przypadku ładny kamień musiałby mieć ok 50-60 cm wysokości. Przeraża mnie waga takiego kamienia i to że musiałbym włożyć go z drabiny (wysokość 2m szafka+akwarium) Witam kolegę i gratuluje zbiorniczka Co do kamieni wysokich to jeżeli przeraża Cię ich waga wejdź na dział DIY i masz tam temat związany z modułami. Z 11-15 kg zrobi Ci się około 2-4 kg i nie masz zmartwienia o ciężar. Pozdrawiam. 1
lukas1987 Opublikowano 24 Października 2016 Autor #13 Opublikowano 24 Października 2016 Dzięki Jetstorm Śledzę temat jakiś czas i takie moduły to byłoby idealne rozwiązanie dla mnie Spokojnie wsadziłbym je z drabiny bez pomocy szwagra i bólu głowy na drugi dzień %% Ostatnio też zastanawiam się nad tłem DIY, podobają mi się takie jak u Damian780425 czy Pleziorro ale najbardziej rozwalił system JemioloSeba i też ma wysokie akwa, tylko ze tu znowu drogo
lukas1987 Opublikowano 4 Grudnia 2016 Autor #14 Opublikowano 4 Grudnia 2016 Mała aktualizacja: zmieniłem ustawienie kamieni i stwierdzam, że klasyka wygrywa czyli czarne tło i kamienie. Pora przestać maczać ręce, resztę zrobi natura Co myślicie?
Andrzej Głuszyca Opublikowano 4 Grudnia 2016 #15 Opublikowano 4 Grudnia 2016 ...mi się podoba! Ale te pierwsze ustawienie kamieni też był fajne. 1
AFOL Opublikowano 4 Grudnia 2016 #16 Opublikowano 4 Grudnia 2016 4 godziny temu, lukas1987 napisał: Mała aktualizacja: zmieniłem ustawienie kamieni i stwierdzam, że klasyka wygrywa czyli czarne tło i kamienie. Pora przestać maczać ręce, resztę zrobi natura Co myślicie? Praktycznie każde akwarium z non-mbuną wygląda tak: 160-200cm akwarium, 5cm piachu, najlepiej jak jest jeden mały otoczak, czasami tło BTN. Tutaj jest równowaga, która bardzo mi się podoba! 1
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się