jaras Opublikowano 9 Kwietnia 2016 #1 Opublikowano 9 Kwietnia 2016 Witam. Mam na imie Jarek i akwarystyką zajmuję się już 28 lat. Zaczynałem od akwarium 10l:D . które dostałem na urodziny potem większe, wieksze i teraz niestety panorama 120x50cm. Trzymałem chyba już wszystkie ryby słodkowodne, Od stycznia po niepowodzeniu z akwarium roślinym przyszła pora na Malawi. Forum czytałem przez miesiąc jest to skarbnica wiedzy i można znaleśc odpowiedź na prawie każde pytanie, które rodzi się w głowie odnośnie Malawi, potem dobór ryb, kamieni, oświetlenia, tła, itd. opis mojego akwarium ; obsada- Pseudotropheus saulosi 6szt,Iodotropheus sprengerae 5szt,Melanochromis cyaneorhabdos 5szt. filtracja- kubełek aqua szut system 2 + wewnętrzny 1000l/h oświetlenie- moduły led białe zimne 12,niebieskie 6, i taśma czerwona 50cm. podpięte pod 2 wyłaczniki czasowe tło- DIY styropian podłoze-piasek do murowania wisła:) dekoracja kamień łupek 50kg. Plany przesiadka na akwarium 180-200cm długości
Andrzej Głuszyca Opublikowano 9 Kwietnia 2016 #2 Opublikowano 9 Kwietnia 2016 ...cześć Jarku! Fajny klimat masz w akwa. Fajnie ,że planujesz większe. Jeżeli chodzi o nazewnictwo to teraz Melanochromis cyaneorhabdos jest Pseudotropheus Cyaneorhabdos Maingano. Ale to na marginesie..Mimo,że nie lubię tego typu kamieni to w tym przypadku podoba mi się.
Mortis Opublikowano 9 Kwietnia 2016 #3 Opublikowano 9 Kwietnia 2016 Witam Jarku. Fajny klimat akwarium. Powodzenia w dalszej hodowlii najpiękniejszych ryb. Zadawaj pytania w odpowiednich działach, a na pewno uzyskasz odpowiedzi na trapiące Cię problemy. Pozdrawiam.
egon44 Opublikowano 9 Kwietnia 2016 #4 Opublikowano 9 Kwietnia 2016 Witaj na naszym forum! Ładny zbiornik... Tak poza tym o czym napisał kolega AndrzejWalb nie ma się już do czego doczepić ... Teraz nic tylko czekać na twoją przesiadkę do większego zbiornika,no i koniecznie muszą być fotki ... Powodzenia ... Ps...Swoją drogą już gdzieś widziałem twoje akwarium...
jaras Opublikowano 9 Kwietnia 2016 Autor #5 Opublikowano 9 Kwietnia 2016 Nowe akwarium planuje jesienią, pora letnia to dla mnie relaks po pracy w ogrodzie druga sprawa muszę żonę ułożyc do tego czasu bo na razie twierdzi,że są ważniejsze sprawy finansowe. Akwarium już wcześniej pokazywałem w galerii to fakt jednak zdjęcia beznadziejne i oficjalnie nie przywitałem się na forum. A z nazewnictwem będę pamiętał
Bezprym Opublikowano 9 Kwietnia 2016 #6 Opublikowano 9 Kwietnia 2016 Moja żona dała się urobić do max 240l, przestraszyła ją objętość. Wysłane z mojego Lenovo TAB 2 A10-70L przy użyciu Tapatalka
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się