Benet Opublikowano 1 Kwietnia 2016 #1 Opublikowano 1 Kwietnia 2016 No to i ja się pochwalę swoimi 200-ma litrami Malawi , jakieś 5 lat temu była 112-tka a teraz 200 .. Obsada narazie maluchy: 5x Labidochromis caeruleus yellow 6 x Pseudotropheus acei 2+4 Pseudotropheus Saulosii
jaras Opublikowano 1 Kwietnia 2016 #2 Opublikowano 1 Kwietnia 2016 Witaj. Na moje kamienie ładnie ułożone ale tło bym wymienił na czarne albo DIY wewnętrzne no i te bąbelki niepotrzebne razem z tym węzykiem bym odłączył, a grzałkę można położyć na piasku za kamieniami. Oczywiście to tylko moje zdanie 1
egon44 Opublikowano 1 Kwietnia 2016 #3 Opublikowano 1 Kwietnia 2016 Obsada narazie maluchy: 5x Labidochromis caeruleus yellow 6 x Pseudotropheus acei 2+4 Pseudotropheus Saulosii Witaj! Baniaczek ładny,ale...co mi się rzuciło w oczy to obsada,którą musiałbyś zredukować do dwóch gatunków... Pseudotropheus acei nie nadaje się do tego zbiornika... Yellow+saulosi ok,co kto lubi,ale według mnie trochę za dużo żółtego koloru będziesz miał... 1
MatiK Opublikowano 1 Kwietnia 2016 #4 Opublikowano 1 Kwietnia 2016 Witaj, wystrój masz bardzo ciekawy, jedyne co bym zrobił to pozbyłbym się tego anubiasa rzeczywiście trochę bardziej pasowałoby czarne tło, no i jak zauważył egon, niestety obsada jest do dużej poprawy. Akwarium jest za małe zarówno dla Acei jak i Caeruleus. 1
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się