deletter Opublikowano 1 Kwietnia 2016 #1 Opublikowano 1 Kwietnia 2016 Witam, jestem nowy. Swojego Malawi jeszcze nie posiadam, ale chciałbym mieć, dlatego się tu zalogowałem, by posiąść fachową wiedzę i zaopatrzyć się w najlepszy sprzęt, by rybkom dobrze się żyło pod moją opieką. Pozdrawiam
Andrzej Głuszyca Opublikowano 1 Kwietnia 2016 #2 Opublikowano 1 Kwietnia 2016 ...no to witamy. Zacznij od przeczytania FAQ u góry na pasku. Warto od tego zacząć a unikniesz na początku wielu błędów..O resztę pytaj.
egon44 Opublikowano 1 Kwietnia 2016 #4 Opublikowano 1 Kwietnia 2016 Witaj na naszym forum ... Poczytaj to co kolega Andrzej tobie polecił czyli Malawi FAQ... Potem zadawaj pytania w odpowiednich działach do tego przeznaczonych... No i w czasie prac nad założeniem zbiornika,fajnie by było jakbyś wrzucał fotki,wtedy łatwiej będzie nam tobie pomóc,w razie jakiś problemów... Powodzenia ...
jacio Opublikowano 2 Kwietnia 2016 #6 Opublikowano 2 Kwietnia 2016 Witaj. Czytaj, pytaj, a na pewno unikniesz wielu błędów i rybki szczęśliwe odwdzięczą Ci się pięknymi widokami i zachowaniami :-) Gdybyś uzupełnił profil, to może będzie ktoś w okolicy kto mógłby w czymś pomóc.
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się