Merlot Opublikowano 19 Marca 2016 #1 Opublikowano 19 Marca 2016 Witam, Bardzo was proszę o pomoc odnośnie pewnej sytacji. Otóż zauważyłem dziś podczas wieczornego karmienia u mojego pyśka pewna dziwna rzecz. Jest to aktualnie "największy" (4-5cm) Yellow w mojej obsadzie którą mam od tygodnia, do tej pory pływał w grupie z innymi rybkami, jednak dziś wieczorem zauważyłem że chowa się za kamieniami, i nie przyjmuje pokarmu mimo iż tak jak cała reszta wypłynął na porę karmienia. Oto zdjęcie : http://zapodaj.net/d479a8bee30e5.jpg.html Chyba że wszystko ok i to nie samiec a samica inkubująca, w co raczej wątpię Bardzo proszę o pomoc
pozner Opublikowano 19 Marca 2016 #3 Opublikowano 19 Marca 2016 Wygląda na inkubującą samicę. Pogratulować
klekot666 Opublikowano 19 Marca 2016 #4 Opublikowano 19 Marca 2016 Przy tej wielkości inkubacja jak najbardziej możliwa
Merlot Opublikowano 19 Marca 2016 Autor #5 Opublikowano 19 Marca 2016 Kurcze tak szybkiej inkubacji się nie spodziewałem, tylko czy to aby chociaż w 90% pewne ? Jak wspomiałem mam je dopiero tydzień a reszta Yellow jest z centymetr, półtorej mniejsza :-) wiecie wole wypytać, bo martwie się o swoje rybcie :-) Edit. Tutaj jeszcze jedno zdjecie : http://zapodaj.net/55b12ef48ad1b.jpg.html
Andrzej Głuszyca Opublikowano 19 Marca 2016 #6 Opublikowano 19 Marca 2016 Jak wspomiałem mam je dopiero tydzień a reszta Yellow jest z centymetr, półtorej mniejsza ...mogła zacząć inkubować zanim przybyła do Ciebie.
Merlot Opublikowano 19 Marca 2016 Autor #7 Opublikowano 19 Marca 2016 Właśnie tu jest pytanie gdyż do dziś jadła normalnie, nie chowala się po kamieniach, no i jej pyszczek nie był tak napuchnięty. Bo jakby tak było wpisał bym już wcześniej :-)
pozner Opublikowano 19 Marca 2016 #8 Opublikowano 19 Marca 2016 Faktycznie to bardzo wcześnie, ale coraz mniej mnie to wszystko zaczyna dziwić. Piorun wie, a właściwie hodowcy wiedzą, czym faszerują swoje ryby, żeby szybciej się rozwijały i wybarwiały.
Merlot Opublikowano 19 Marca 2016 Autor #9 Opublikowano 19 Marca 2016 Faktycznie to bardzo wcześnie, ale coraz mniej mnie to wszystko zaczyna dziwić. Piorun wie, a właściwie hodowcy wiedzą, czym faszerują swoje ryby, żeby szybciej się rozwijały i wybarwiały. Ryby zakupione w Tan Mal więc wątpię, że czymś faszerowane
egon44 Opublikowano 19 Marca 2016 #10 Opublikowano 19 Marca 2016 Właśnie tu jest pytanie gdyż do dziś jadła normalnie, nie chowala się po kamieniach, no i jej pyszczek nie był tak napuchnięty. Bo jakby tak było wpisał bym już wcześniej :-) Może po prostu to pierwszy dzień odbytego tarła... Nic tylko się cieszyć ...
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się