deccorativo Opublikowano 11 Marca 2016 #11 Opublikowano 11 Marca 2016 AqC2000 dodatkowo z kubłem który nadal będzie dobrym biologiem. Jeśli kaseciak to wszystko możesz usunąć poza RW nawet ten skimmer który działa wspaniale ale go w baniaku widać. Jest jeden tylko problem - nie masz tła tylko widać ścianę w listki więc trzeba by kasetę też w takie listki:D wtedy zniknie zupełnie. Robisz podstawowy kaseciak narożny prawy czy lewy to sam decydujesz do tego pompa Atman306 z peszelem jako wylot wody - tu trzeba uważać bo ona dupę urywa za 90zł przekładasz złoża i wszystko resztę sprzedajesz . Znika wszystko , grzałka, zasys kubła, skimmer zostaje tylko ten termometr w reprezentacyjnym miejscu:D Biologia wraz z mechaniką ma 2000l/h i to stale bez względu na zapchanie gąbki drobnej ppi45 a teraz masz na obu tylko 250l/h. Podane parametry nie wskazują na zagrożenie dla ryb więc działaj konsekwentnie acz do skutku. Projekt kaseciaka masz w temacie w pośćie nr1 http://forum.klub-malawi.pl/showpost.php?p=284023&postcount=1
acid Opublikowano 11 Marca 2016 Autor #12 Opublikowano 11 Marca 2016 AqC2000 dodatkowo z kubłem który nadal będzie dobrym biologiem. Jeśli kaseciak to wszystko możesz usunąć poza RW nawet ten skimmer który działa wspaniale ale go w baniaku widać. Jest jeden tylko problem - nie masz tła tylko widać ścianę w listki więc trzeba by kasetę też w takie listki:D wtedy zniknie zupełnie. Robisz podstawowy kaseciak narożny prawy czy lewy to sam decydujesz do tego pompa Atman306 z peszelem jako wylot wody - tu trzeba uważać bo ona dupę urywa za 90zł przekładasz złoża i wszystko resztę sprzedajesz . Znika wszystko , grzałka, zasys kubła, skimmer zostaje tylko ten termometr w reprezentacyjnym miejscu:D Biologia wraz z mechaniką ma 2000l/h i to stale bez względu na zapchanie gąbki drobnej ppi45 a teraz masz na obu tylko 250l/h. Podane parametry nie wskazują na zagrożenie dla ryb więc działaj konsekwentnie acz do skutku. Projekt kaseciaka masz w temacie w pośćie nr1 http://forum.klub-malawi.pl/showpost.php?p=284023&postcount=1 dobra dobra, juz przestań się czepiać o to tło ;] Dzięki za plan kaseciaka, pomyślę jak to zrobić z sensownym tłem które jest w planach ;]
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się