mnie Opublikowano 5 Marca 2016 #1 Opublikowano 5 Marca 2016 Witam serdecznie wszystkich forumowiczów (już drugi raz bo przywitałem się w pierwszym poście a później znalazłem miejsce powitań ). Akwarium jest 180l a robi się 375l oczywiście kamieniołom:)
michallis11 Opublikowano 5 Marca 2016 #2 Opublikowano 5 Marca 2016 Siema dziel się z nami wszystkim co masz w głowie czytaj pytaj ucz się i wrzucaj selphie. Powodzonka
egon44 Opublikowano 5 Marca 2016 #3 Opublikowano 5 Marca 2016 Siemanko :mrgreen: Baw się dobrze,oraz zadawaj pytania w działach odpowiednio do tego przeznaczonych ... Ps...Nie zapomnij pochwalić się jakąś fotką ...
sylwester.april Opublikowano 5 Marca 2016 #4 Opublikowano 5 Marca 2016 Hej. Bądź kulturalny. Szanuj tych ludzi, którzy zawsze Ci pomogą.
mnie Opublikowano 6 Marca 2016 Autor #5 Opublikowano 6 Marca 2016 Nie zapomnij pochwalić się jakąś fotką ... No na razie to niemożliwe bo akwa stoi tylko pod wodą i z rybami bez dekoracji i służy jak starter dla biologi w filtrach które będą w dużym. nowy zbiornik odbieram jutro a zalewam dopiero za 2 - 3 tygodnie. po starcie się pochwalę.
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się