Merlot Opublikowano 1 Kwietnia 2016 Autor #21 Opublikowano 1 Kwietnia 2016 Nie żebym marudził, ale tą szybę to mogłeś wyczyścić do zdjęć (na ostatnim wygląda na ostro zakurzoną od środka...) trochę kicha też, że to wzmocnienie widać. No ale ostatecznie to Ty na to patrzysz codziennie Właśnie nie wiem czemu tak zdjęcie wyszło może dlatego że bez lampy błyskowej się zrobiło Co do wzmocnień, akurat się zgodzę, że brzydko to wygląda, jednak na tej wysokości mam w tylnej części lekko ukruszony bok i trochę się obawiam czy pod naporem wody nie pęknie
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się