Łukasz83 Opublikowano 7 Lutego 2016 #1 Opublikowano 7 Lutego 2016 witam Was Mam już jedno akwarium rybkami Saulosi ale to za mało i startuje nowy zbiornik 240 litrów i proszę was o poradę jaką obsadę zastosować do niego ? Myślę może o Aulonocara ?
kotangch Opublikowano 7 Lutego 2016 #2 Opublikowano 7 Lutego 2016 Bardzo wysoka ta szafka, co powoduje też, że środek ciężkości jest wysoko. Wysłane z mojego SM-G800F przy użyciu Tapatalka
Łukasz83 Opublikowano 8 Lutego 2016 Autor #3 Opublikowano 8 Lutego 2016 Bardzo wysoka ta szafka, co powoduje też, że środek ciężkości jest wysoko. Wysłane z mojego SM-G800F przy użyciu Tapatalka ??? Pomożecie ?
Mortis Opublikowano 8 Lutego 2016 #4 Opublikowano 8 Lutego 2016 Powiem tak, Auloncara odpada. Może podrzucisz co Ci się podoba tak z grubsza byśmy mieli punkt zaczepienia. Pomożemy dobrać pod względem agresywności, diety, kolorystyki.
JemioloSeba Opublikowano 8 Lutego 2016 #5 Opublikowano 8 Lutego 2016 Proponuję zajrzeć do działu Obsady. Mamy tam przyklejone tematy z przykładowymi obsadami do różnych zbiorników. Pewne i sprawdzone. Jeden z tematów : http://forum.klub-malawi.pl/obsady-zbiornikow-2013-t21076.html
Łukasz83 Opublikowano 14 Lutego 2016 Autor #6 Opublikowano 14 Lutego 2016 Proponuję zajrzeć do działu Obsady. Mamy tam przyklejone tematy z przykładowymi obsadami do różnych zbiorników. Pewne i sprawdzone. Jeden z tematów : http://forum.klub-malawi.pl/obsady-zbiornikow-2013-t21076.html zaglądałem nim napisałem ale tam wszędzie saulosi . saulosi , mangiano , yelow ... a tego t ja nie chcę
JemioloSeba Opublikowano 14 Lutego 2016 #7 Opublikowano 14 Lutego 2016 No to napisz co byś chciał? Skąd będziesz brał ryby? Zoologiczny czy hodowla?
Łukasz83 Opublikowano 14 Lutego 2016 Autor #8 Opublikowano 14 Lutego 2016 No to napisz co byś chciał? Skąd będziesz brał ryby? Zoologiczny czy hodowla? chcę mieć tylko ładny kolorowy zbiornik , a ryby będą kupowane z allegro lub innych portali
CoolPhone Opublikowano 14 Lutego 2016 #9 Opublikowano 14 Lutego 2016 chcę mieć tylko ładny kolorowy zbiornik , a ryby będą kupowane z allegro lub innych portali No to jest dużo ładnej i kolorowej mbuny, którą można do tego szkła wpuścić. Podaj gatunek, który jest pewniakiem dla Ciebie i coś się do niego dobierze.
imak73 Opublikowano 14 Lutego 2016 #10 Opublikowano 14 Lutego 2016 Łukasz83 gdzie mieszkasz, rozejrzyj się może w twojej okolicy jest sprawdzony hodowca. Zakup ryb z twojej okolicy to podobne parametry wody i łatwiejsza aklimatyzacja ryb. Sprawa 2 - jak planujesz nowy zakup szkła to zastanów się nad litrażem , te 240 to twój max. Jesteś ograniczony wymiarami, czy ceną.....? Mając możliwość, te twoje 240 może być niskie a ić jak w największą powierzchnię dna. Wtedy możliwości w wyborze ryb trochę się zwiększy.
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się