michallis11 Opublikowano 6 Lutego 2016 #1 Opublikowano 6 Lutego 2016 Witam. Jestem tutaj już jakiś czas i naprawdę wiele już się nauczyłem od Was drodzy koledzy i to dzięki Wam chcialbym przedstawić moją 240. Ale od początku: Akwarium kupione jakoś w listopadzie, następnie zabrałem sie za zrobienie tła wewnętrznego z wykorzystaniem zaprawy CR65 http://forum.klub-malawi.pl/tlo-wewnetrzne-240-p336852.html#post336852 W między czasie robienia tła kompletowałem wszystkie niezbędne elementy wystroju. Podłoże to piasek kwarcowy KREISEL 099 jakieś 20kg, skały serpentynit ok 25kg, w na dniach dorzucę z lewej i prawej strony akwa jakiegoś anubiasa (mam nadzieję ze się uchowa) oświetlenie moduły LED http://kupujled.iai-shop.com/product-pol-632-Modul-LED-3-SMD5630-SAMSUNG-GOQ-1-08W-DC12V-IP68-Zimna-klosz-dyfuzor.html?product=632 Filtracja to kubeł JBL e901 jako biolog(do tego dorzuciłem bakterie Biocoryn) i wewnętrzny Fluval 4plus. Parametry wody będe sprawdzał na bierząco ale jak juz kolega deccorativo pisał za co mu serdecznie dziękuje w naszych wodociągach mają dobrą wodę także bedzie dobrze . Co do obsady to jeszcze mam czas, juz jakieś typy w głowie są ale to w innym dziale. Dodatkowo do tego wszystkiego została wzmocniona komoda blatem 4cm i płytą OSB przykręconą z tyłu komody. Reasumując: Po godzinach spędzonych na forum, przeczytaniu wielu wątków i tematów oraz oczywiście dzięki Waszym drogocennym wskazówką Koledzy, mam w swoim domku długo upragnione pierwsze Malawi:P Podoba się ??? wszelkie wskazówki, komentarze co poprawić co zmienić bardzo mile widziane Pozdrawiam!!!
egon44 Opublikowano 6 Lutego 2016 #2 Opublikowano 6 Lutego 2016 Mnie się podoba twój baniak,ja bym zostawił jak jest teraz ... Fajnie się czyta,że wszystko dopracowałeś do końca tak jak powinno być... Ps.co to za dziurka na środku baniaka w góry???
michallis11 Opublikowano 6 Lutego 2016 Autor #3 Opublikowano 6 Lutego 2016 Ps.co to za dziurka na środku baniaka w góry??? Światło od lampki się odbiło
egon44 Opublikowano 6 Lutego 2016 #4 Opublikowano 6 Lutego 2016 Światło od lampki się odbiło Hehe,na pierwszy rzut oka wygląda jak dziura w tle ... na dniach dorzucę z lewej i prawej strony akwa jakiegoś anubiasa (mam nadzieję ze się uchowa) Ja bym zostawił aranżacje jak masz teraz bez roślin,ale oczywiście jeśli tobie sie podoba zielony akcent to ok ...
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się