zeo66 Opublikowano 2 Lutego 2016 #1 Opublikowano 2 Lutego 2016 Witam forumowiczów. Mam na imię Waldek jestem z Torunia, posiadam zbiornik 240l i będę próbował swoich sił z aulonokarami
Andrzej Głuszyca Opublikowano 2 Lutego 2016 #2 Opublikowano 2 Lutego 2016 ...witam Waldku i życzę powodzenia oraz wielu miłych wrażeń z naszego hobby.
egon44 Opublikowano 2 Lutego 2016 #3 Opublikowano 2 Lutego 2016 Siemanko :mrgreen: Czytaj,zadawaj pytania w odpowiednich działach do tego przeznaczonych,no i baw się dobrze ... Ps.Na początek to przydała by się fotka twojego zbiornika ...
MatiK Opublikowano 3 Lutego 2016 #5 Opublikowano 3 Lutego 2016 Witaj na forum, zachęcam do przeczytania http://forum.klub-malawi.pl/faq.php . Zdajesz sobie sprawę, że za dużo ryb Ci tam nie wejdzie jeśli chcesz mieć Aulonocary w takim zbiorniku? Powodzenia w każdym razie i jakby co, nie krępuj się pytać w odpowiednich działach.
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się