bajron1984 Opublikowano 29 Lutego 2016 #21 Opublikowano 29 Lutego 2016 Wiem, wiem, ale telefonem zdjęcie z przodu wygląda jeszcze gorzej. Gdyby podłoga puszczała mnie na więcej niż 112l już dawno bym postawił... Ale co jak co akwarium masz piękne:)
Pleziorro Opublikowano 1 Marca 2016 #22 Opublikowano 1 Marca 2016 Fajnie wyszło, co do zdjęcia to popieram, centralnie od frontu rób, wtedy będzie wiadomo jak masz to wszystko poukładane. Zamówiłeś ryby, rozumiem, że sprawdzałeś testami czy parametry już się ustabilizowały, czy zamknąłeś cykl ?
dess Opublikowano 1 Marca 2016 Autor #24 Opublikowano 1 Marca 2016 Fajnie wyszło, co do zdjęcia to popieram, centralnie od frontu rób, wtedy będzie wiadomo jak masz to wszystko poukładane. Zamówiłeś ryby, rozumiem, że sprawdzałeś testami czy parametry już się ustabilizowały, czy zamknąłeś cykl ? Prosta sprawa
Pleziorro Opublikowano 1 Marca 2016 #25 Opublikowano 1 Marca 2016 Super, zdradzisz jaka obsada ? i z jakiej hodowli ?
dess Opublikowano 1 Marca 2016 Autor #26 Opublikowano 1 Marca 2016 Tak jak pisałem na początku docelowo oczywiście harem saulosi. Chciałem F1 z Tan-Mal, ale koszty leczenia nie pozwoliły mi na 50zł/szt, więc zdecydowałem się Hodowla "Fishmagic", którego aukcję podesłał mi egon. Najpierw będzie 12 małych, bo to minimalna ilość zakupu.
Pleziorro Opublikowano 1 Marca 2016 #27 Opublikowano 1 Marca 2016 Otrzymałem z Tan-Mala ofertę ostatnią (13.02.2016), to Saulosi Coral jest po 12zł. Napisz do nich, zarezerwuj i bierz F1
pozner Opublikowano 1 Marca 2016 #28 Opublikowano 1 Marca 2016 Otrzymałem z Tan-Mala ofertę ostatnią (13.02.2016), to Saulosi Coral jest po 12zł. Napisz do nich, zarezerwuj i bierz F1 F1 i coral? Nie ma czegoś takiego. Coral to odmiana wyselekcjonowana przez człowieka, czyli sztuczny tworek. Dlatego taka cena. 1
dess Opublikowano 1 Marca 2016 Autor #29 Opublikowano 1 Marca 2016 Do tego samiec ponoć jest o wiele mniej atrakcyjny.. Chciałbym też stworzyć nad akwarium takie cuda: http://akwarysci.com/forum/printview.php?t=18332&start=0&sid=8ab5046845ae290b1db4dbef117ab1f9 Te korzenie by ograniczyły światło, bo nie jestem z niego zadowolony i mógłbym zamienić marnującą się belkę na jakąś lampę halogenową zamocowaną dużo wyżej.
Pleziorro Opublikowano 1 Marca 2016 #30 Opublikowano 1 Marca 2016 F1 i coral? Nie ma czegoś takiego. Coral to odmiana wyselekcjonowana przez człowieka, czyli sztuczny tworek. Dlatego taka cena. Nie chcę się sprzeczać, za młody stażem jestem, ale przeczytaj informacje zawarte w tym wątku. Na temat Corala http://forum.klub-malawi.pl/viewtopic.php?t=298
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się