MatiK Opublikowano 25 Stycznia 2016 #11 Opublikowano 25 Stycznia 2016 Akurat w tej chwili mam 4+1 saulosi Zapisuje się odwrotnie, czyli 1+4, chyba że masz 4 samice i jednego samca... a ten pyszczak yellow nie moze zostac?? one od roku czasu cały czas ze soba są Nie wiem czego nie rozumiesz... To, że pływają razem od roku nic nie znaczy, a na pewno nie to, że tak powinno być. Każdy jak jeden odpisał Ci, że w tym akwarium tylko Saulosi więc po co jeszcze drążysz? Tu chodzi o dobro ryb, Saulosi i Yellow to po pierwsze inna dieta, a po drugie Yellow jest zwyczajnie za duży do tego akwarium (pomijając już fakt, że nie trzymamy tych ryb w parach tylko w haremach). za duzo pewnie tego.... W dodatku zachowujesz się tak, jakbyś zupełnie nie czytał naszych odpowiedzi...
pozner Opublikowano 25 Stycznia 2016 #12 Opublikowano 25 Stycznia 2016 Tu masz temat, co ewentualnie może znaleźć się w 112-tce. http://forum.klub-malawi.pl/km-propozycji-112l-niz-p-saulosi-t24738p9.html Yellow jest za duży do takiego akwarium.
djmaxior90 Opublikowano 25 Stycznia 2016 Autor #13 Opublikowano 25 Stycznia 2016 Ok dziękuje bardzo za pomoc. czyli max do tego akwarium 1+5/6 saulosi?
djmaxior90 Opublikowano 25 Stycznia 2016 Autor #15 Opublikowano 25 Stycznia 2016 Fakt jestem raczkujący z akwarium ale uważam ze przy 5 sztukach to słabo bedzie tetnic zyciem takie akwarium Ale oczywiscie to tylko moje zdanie )
pozner Opublikowano 25 Stycznia 2016 #16 Opublikowano 25 Stycznia 2016 Żeby obserwować pełnię zachowań i ubarwienia samców powinieneś mieć przynajmniej 2 samce, a w takim akwarium to niemożliwe.
MatiK Opublikowano 25 Stycznia 2016 #17 Opublikowano 25 Stycznia 2016 Fakt jestem raczkujący z akwarium ale uważam ze przy 5 sztukach to słabo bedzie tetnic zyciem takie akwarium Ale oczywiscie to tylko moje zdanie ) Skoro jesteś początkujący i nie miałeś styczności z tym biotopem to czemu od razu coś zakładasz? Uwierz mi, że dopiero kiedy pozbędziesz się nadprogramowych ryb, ułożysz kamienie w akwarium tak jak trzeba i postarasz się o prawidłowe parametry i dobrą karmę, Saulosi na pewno zaspokoją Twoją rządzę "życia" w takim akwarium. To żywiołowe ryby i przy dorosłych sztukach na pewno nie będzie tam nudno. Chyba, że jesteś zwolennikiem robienia dworca kolejowego z akwarium i to rozumiesz jako zbiornik "tętniący życiem", ale jeśli tak to niestety nie to forum... -- dołączony post: Żeby obserwować pełnię zachowań i ubarwienia samców powinieneś mieć przynajmniej 2 samce, a w takim akwarium to niemożliwe. Pozner, żeby kolega zaobserwował pełnię zachowań i ubarwienia, najpierw musi się pozbyć piranii, gurami i glonojadów z tego zbiornika moim zdaniem
pozner Opublikowano 25 Stycznia 2016 #18 Opublikowano 25 Stycznia 2016 Pozner, żeby kolega zaobserwował pełnię zachowań i ubarwienia, najpierw musi się pozbyć piranii, gurami i glonojadów z tego zbiornika moim zdaniem To jest oczywista oczywistość Zrozumiałem, że to już jest ustalone.
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się