piterssss Opublikowano 17 Stycznia 2016 #1 Opublikowano 17 Stycznia 2016 Witam serdecznie wszystkich forumowiczów. Nadszedł po 10 latach czas na zmiany, z roślinnego na .... i tu jeszcze nie zapadła ostateczna decyzja ale na razie jestem za Non Nbuna z racji bardziej dojrzałego zachowania
timi-akwaria.pro Opublikowano 17 Stycznia 2016 #2 Opublikowano 17 Stycznia 2016 Cześć. Bardzo dobry wybór:) Pomimo, że masz doświadczenie to proponuję mimo wszystko przeczytać dokładnie FAQ i przejrzeć galerię, być może zainspirujesz się fotkami przy planowaniu wystroju swojego zbiornika. Powodzenia:)
piterssss Opublikowano 17 Stycznia 2016 Autor #3 Opublikowano 17 Stycznia 2016 Zanim się przywitałem spędziłem na Naszym forum mnóstwo czasu wiem już dużo ale jeszcze będę miał sporo pytań naapewno:) też się cieszę ze swojej decyzji
yaro Opublikowano 18 Stycznia 2016 #4 Opublikowano 18 Stycznia 2016 z racji bardziej dojrzałego zachowania o kurcze jak byś rozwinął to twierdzenie miałem mbunę przez 10-11 lat teraz półtora roku mam non-mbunę i powiem Ci że wrócę do mbuny, różnic w ich zachowaniach nie nazwał bym dojrzałym tylko mniej ekspresyjnym i żywiołowym.
crav Opublikowano 18 Stycznia 2016 #5 Opublikowano 18 Stycznia 2016 Jeśli subtelne zachowanie nazwiemy dojrzałym to tak...
stan Opublikowano 18 Stycznia 2016 #6 Opublikowano 18 Stycznia 2016 Jeśli subtelne zachowanie nazwiemy dojrzałym to tak... U Panie jaka dyplomatyczna odpowiedź ;-)
piterssss Opublikowano 18 Stycznia 2016 Autor #7 Opublikowano 18 Stycznia 2016 Taaak właśnie to miałem na myśli, ta majestatyczna postawa była podstawą do określenia ''dojrzałym''zdaję sobie sprawę z charakterności Non Nbuna
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się