Skocz do zawartości

Czy to naturalne zachowanie?


bajron1984

Rekomendowane odpowiedzi

...bo to było żartobliwie powiedziane. Lepiej pożartować jak być bardzo poważnym ( czasami oczywiście) :) Ale natomiast rady są jak najbardziej poważne.

Wiem że to żarty:-) a tak serio to malutko im daje.A rybki mają od 3 cm do 6 cm.I już pierwsze walki są między rdzawymi:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bajron nie martw się ryby się uspokaja ale muszą mieć spokój nie stresuj ich i nie wkładaj rak do baniaka.







QUOTE=bajron1984;341141]Witam.



Dla swojego świętego spokoju napisze tego posta,rybki pływają u mnie już 24h.

Wiadomo jak początki pochowane itd ale tak było z 3h później zaczęły poznawać akwarium ale....praktycznie cały czas wszystkie pływają w jednym rogu akwarium góra dół,dół góra czy to normalne i czy im to minie????raz po raz przepłyną się po akwarium ale to sporadycznie a tak to tylko w tym rogu pływają już żona mi głowę suszy by do was napisać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie pewnie odbiega delikatnie od tematu ale czy bezpiecznym jest trzymanie w akwarium klasycznego termometru??boję się że jak rybki na niego wpadną to spadnie na skały i się zbije a wtedy wiadomo......


nie martw się , nic się nie zbije nawet jak spadnie na kamień, bo taki termometr w wodzie ma inną szybkość opadania , bezwładność .... ja sobie kupiłem za parę złoty na allegro 2szt (jeden na zapas) elektronicznych termometrów , ale tylko dlatego, ze trochę jestem ślepy, a te z daleka widzę :grin:

post-15858-14695726276772_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...mi kiedyś się zbił i po powierzchni pływały czerwone krople. Najpierw myślałem ,że to krew z palca.. A to była ta ciecz ze zbitego termometru. Szybko to wyłapałem a rybom nic się nie stało.


Andrzeju, miałeś chyba za rzadką wodę ;) Żartuję oczywiście :) Być może był już wcześniej z jakąś wadą . Dziwne tylko, że te czerwone krople pływały po powierzchni, bo o ile się nie mylę napełnia się je alkoholem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ktoś mi wyjaśni czemu te rybki tak pływają góra dół-dół góra???




-- dołączony post:

Andrzeju, miałeś chyba za rzadką wodę ;) Żartuję oczywiście :) Być może był już wcześniej z jakąś wadą . Dziwne tylko, że te czerwone krople pływały po powierzchni, bo o ile się nie mylę napełnia się je alkoholem.



A te termometry rtęci nie mają???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ktoś mi wyjaśni czemu te rybki tak pływają góra dół-dół góra???




-- dołączony post:




A te termometry rtęci nie mają???



zaczekaj aż się rybki zaaklimatyzują , daj im kilka dni :) co do szklanych, rurkowych termometrów akwarystycznych , to przeważnie są napełniane alkoholem , rtęciowych nie widziałem, ale może są ... przecież wiesz jak wygląda rtęć, to ciekły metal :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.