wojtas239 Opublikowano 2 Listopada 2007 #1 Opublikowano 2 Listopada 2007 mam problem moje skały gabro są oblepione bordowymi glanami co robic? czy to brunatnice? :roll:
sabotage Opublikowano 2 Listopada 2007 #2 Opublikowano 2 Listopada 2007 Mlode akwa? Nowe skaly? Brunatnice?? Raczej okrzemki... Moze byc tak, ze niedlugo zastapia je zielenice.. Poczekaj, napisz cos wiecej
wojtas239 Opublikowano 2 Listopada 2007 Autor #3 Opublikowano 2 Listopada 2007 akwa ma 240l mam je od czerwca tego roku oświetlenie to 2x30w. Miałem kiedyś okrzemki w akwa ale one tak nie wyglądały jak te co teraz mam
PTB_PL Opublikowano 2 Listopada 2007 #4 Opublikowano 2 Listopada 2007 jak możesz wrzuć jakąś fotkę, z pewnością ona coś więcej podpowie. Robiłeś testy jakie parametry wody w szczególności NO3?
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się