SmyQ Opublikowano 19 Grudnia 2015 #11 Opublikowano 19 Grudnia 2015 ...nawet dwa widzę. W jednej linii patrz na tym samym poziomie Andrzej, to lustrzane odbicie, zobacz na tę rurkę Tylu się wypowiedziało a autor milczy. Nick też taki dziwny, z liter obok siebie, bardziej dobre na hasło, żeby łatwiej zapamiętać. No ale może kolega będzie jednak stałym bywalcem i będę w błędzie, co jemu życzę Co do akwa - koledzy napisali, że jeszcze dużo zmian i czytania przed Tobą, powodzenia
Andrzej Głuszyca Opublikowano 19 Grudnia 2015 #12 Opublikowano 19 Grudnia 2015 Andrzej, to lustrzane odbicie, zobacz na tę rurkę ...zgadza się
yaro Opublikowano 19 Grudnia 2015 #13 Opublikowano 19 Grudnia 2015 to lustrzane odbicie, zobacz na tę rurkę Pitolicie Hipolicie jeden jest tam gdzie się odbija drugi jest po drugiej stronie pod tą kostką.
SmyQ Opublikowano 19 Grudnia 2015 #14 Opublikowano 19 Grudnia 2015 Yaro, poprawiłem posta, żeby nie było niejasności o co mi chodzi. Dotyczyło to "lustrzanych" neonów. Tego Twojego pod kostką nie widzę Jednak mały OT się robi i już o neonach nie będę pisał więcej.
asdef Opublikowano 19 Grudnia 2015 Autor #15 Opublikowano 19 Grudnia 2015 mam wielkie sprzątanie w domu litraż 120 neonek jeden, na razie musi być - nie wyleje do kibla osade zredukuje oczywiście - więcej o wodzie napisze miedzy swietami... rozsliny sa kamien jest wulkaniczny, piasek ze zwirem badam na No2 to jest w normie wode mam dość twardom, ale na razie nie mierzyłem ostatnio dzięki za sugestie wlasnie jak klaicie tlo bo u mnie po tygodniu jest powietrze
Andrzej Głuszyca Opublikowano 19 Grudnia 2015 #16 Opublikowano 19 Grudnia 2015 wlasnie jak klaicie tlo bo u mnie po tygodniu jest powietrze ...kup folię samoprzylepną . http://forum.klub-malawi.pl/wystroj-p300107.html#post300107 Przeczytaj posta 21 i 23. Chodzi tu o folie samoprzylepną która posiada swój klej pod papierem którym jest przełożona. Kupisz to w każdym akwarystycznym za małe pieniądze. -- dołączony post: FOLIA SAMOPRZYLEPNA CZARNA TŁO DO AKWARIUM 50cm (5236681059) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.@@AMEPARAM@@http://img04.allegroimg.pl/photos/400x300/52/36/68/10/5236681059@@AMEPARAM@@04@@AMEPARAM@@52/36/68/10@@AMEPARAM@@5236681059 to jest folia o której napisałem. Myślę ,że mój sposób klejenia jest wygodniejszy.
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się