nazar1703 Opublikowano 8 Grudnia 2015 #1 Opublikowano 8 Grudnia 2015 Witam jakość zdjęć nie powala ale mam nadzieje wystarczy. Brązowe to okrzemki a te zielone? I tu właśnie moje pytanie co to jest?
timi-akwaria.pro Opublikowano 8 Grudnia 2015 #2 Opublikowano 8 Grudnia 2015 I tu właśnie moje pytanie co to jest? To bardzo ładne zielone glony, sam bym chciał mieć zielone. Sinice to na pewno nie, bo: "W akwariach występują pod postacią galaretowatych kawałków na roślinach i kamieniach. Potrafią opanować całe akwarium. Wytwarzają toksyny, które są bardzo szkodliwe dla ryb akwariowych. Preferują wysoki poziom fosforanów i azotanów oraz intensywne oświetlenie." źródło: www.superakwarium.pl 1
nazar1703 Opublikowano 8 Grudnia 2015 Autor #3 Opublikowano 8 Grudnia 2015 Jeśli zielone to jetem spokojny i na pewno nie będę ich usuwał
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się