Piranha Opublikowano 8 Grudnia 2015 #1 Opublikowano 8 Grudnia 2015 Witam. Jestem nowy na forum więc warto się przedstawić. Nazywam się Tomek. O swoim akwa nie będę na razie pisał bo dopiero zaczynam od startu z malawi.
Andrzej Głuszyca Opublikowano 8 Grudnia 2015 #2 Opublikowano 8 Grudnia 2015 ...witam ponownie. Życzę powodzenia w naszym hobby.
egon44 Opublikowano 8 Grudnia 2015 #3 Opublikowano 8 Grudnia 2015 Witaj na forum!!!Czytaj,szukaj odpowiedzi w danych tematach(bo zapewne je znajdziesz) ,jeśli nie znajdziesz to pytaj i baw się dobrze...Powodzenia
Piranha Opublikowano 8 Grudnia 2015 Autor #4 Opublikowano 8 Grudnia 2015 Tak zrobię. W akwarystyce siedzę od lat ale były to zwykłe akwa ogólne. Teraz chcę zacząć z malawi.
michallis11 Opublikowano 8 Grudnia 2015 #5 Opublikowano 8 Grudnia 2015 Witaj trzymam kciuki żeby się udało informuj na bierzaco o swoich planach koledzy służą pomocą powodzenia
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się