michallis11 Opublikowano 4 Grudnia 2015 #1 Opublikowano 4 Grudnia 2015 Witam wszystkich Michał z Grudziądza z tej strony. Z racji tego ze jestem tutaj nowy i dopiero zaczynam przygode z hodowlą Pysi chciałbym sie z wami podzielic tym co mam w planach na obecną chwilę. Przygodę z akwarystyką zaczełem juz bardzo dawno odziedziczyłem hobby w sumie po ojcu przy którym stawiałem bacznie pierwsze kroki i podglądałem jak sie opiekował rybkami. Co prawda zbiornik w którym obecnie mam rybki jest dość mały bo 80l i nie da sie w nim zrobic jeziorka Afrykańskiego Dość długi czas zabierałem sie do kupna nowego większego i w końcu sie zdecydowałem od 2 tyg posiadam zbiorniczek 240 który na razie stoi pusty z racji tego ze wszystko chce zrobic na spokojnie bez pośpiechu zeby póżniej nie zalowac ze nie zrobiłem tego czy tamtego. Po przeczytaniu większości tematów dotyczących właśnie hodowli pyszczaków co i jak po kolei robić doszedłem do wniosku ze zaczne od tła strókturalnego z wykorzystaniem CR65 które od tygodnia jest własnie prze ze mnie robione ale opis jego całej produkcji wraz ze zdjęciami umieszcze oczywiście w odpowiednim dziale. Na obsadę jeszcze na razie nie mogę sie zdecydować ale myślę cos na połączeniu red-red'ów z pseudotropheusami cos rdzawego do tego dorzucę zeby po prostu było kolorowo. Filtry biologa i mechanika juz mam oświetlenie na pewno z modułów będzie ale po kolei najpierw skończe tło na którę sie bardzo nakręciłem siedział bym i siedział w tej piwnicy i grzebał przy nim cały czas no trzeba poczekac az pierwsza warstwa wyschnie ale tak jak piasłem wyżej opiszę cały ten proces w osobnym temacie. Z racji tego ze dopiero zaczynam fajnie by było usłyszeć jakieś ciekawe wskazówki od Was doświadczeni koledzy bo juz na prawdę nie mogę sie doczekać kiedy to wszystko ruszy zeby mieć w domu kawałek jak że przepięknej przyrody którym jest jeziorko Malawi;) Pozdrawiam serdecznie Michał
rafik567 Opublikowano 4 Grudnia 2015 #2 Opublikowano 4 Grudnia 2015 Witaj. Zapowiada się przemyślane, po kolei i bez pośpiechu więc oby tak dalej, a forumowicze na pewno wspomogą poradą
Andrzej Głuszyca Opublikowano 4 Grudnia 2015 #3 Opublikowano 4 Grudnia 2015 od 2 tyg posiadam zbiorniczek 240 który na razie stoi pusty z racji tego ze wszystko chce zrobic na spokojnie bez pośpiechu zeby póżniej nie zalowac ze nie zrobiłem tego czy tamtego ...witaj Michał. To Twoje stwierdzenie dobrze rokuje. Życzę dalej cierpliwości i radości z naszego biotopu.
egon44 Opublikowano 4 Grudnia 2015 #4 Opublikowano 4 Grudnia 2015 Witaj na forum!!!Fajnie się czyta to co piszesz ,wszystko chcesz mieć przygotowywane powoli,przemyślane itd...Oby więcej ludzi z takim myśleniem!!!.Powodzenia Ps.no i czekamy na foto relacje z wykonywanych prac...
MatiK Opublikowano 4 Grudnia 2015 #5 Opublikowano 4 Grudnia 2015 Witaj na forum. Fajnie widzieć kogoś, kto jest tu świeży, a podchodzi do tematu z głową. Na wstępie niestety muszę ostrzec, że Red Red nie nadaje się do tego zbiornika (ale to dyskusja na inny dział). Czekam na kolejne tematy dotyczące tła, obsady no i zdjęcia samego baniaka. Trzymam kciuki i życzę powodzenia
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się