Korasek1989 Opublikowano 20 Kwietnia 2018 #81 Opublikowano 20 Kwietnia 2018 Ja kupiłem żywicę która była mocno nasączona wodą od użytkownika www_osmoza_eu na allegro . Nie miałem problemów z niskim ph przez to . Źle przeprowadziłem proces regeneracji purolite ( zbyt wysoka temperatura i wysokie stężenie) co skutkowało tym żę złoże nie miało żadnej pojemności i w ogóle nie działało . Zakupiłem nowe na allego od użytkownika Aqua System i nie było tak mocno zalane wodą na czas transportu jak pierwsze . Wyciągnij purolite na tydzień czasu i zobacz jaki będzie efekt a wzamian możesz stosować Seachem Prime ,doraźnie jak mocno podskoczy NO3 . Gdy nie będzie to wina złoża będziesz miał dobrej jakości uzdatniacz do wody.
spiochu Opublikowano 20 Kwietnia 2018 #82 Opublikowano 20 Kwietnia 2018 Może żywica jest za słabo wypłukana? Wysłane z telefonu
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się