Skocz do zawartości

Szkło


Fao

Rekomendowane odpowiedzi

Ja za akwa 200l z kominem dostałem.


Bo takich akwariów nie ma co zamawiać u Przemka tylko w sklepie w zoologu na bank wyjdzie taniej bo to co robi Przemek to majstersztyk i u niego zleca się większe akwaria wtedy cena jest sensowniejsza łącznie z transportem.


1/ uzupełnij profil o miejscowość bo jak się okaże że to np Marki k/ Wwa to na miejscu masz producenta i moim zdaniem nie gorszego od Przemka. Zrobi i szkiełko i stelaż przywiezie i wniesie do mieszkania.


Raz zamówiłem u miejscowego po Poznaniem fachmana(firmy) znanego i polecanego akwarium dla siebie i kolegi i jaki efekt. Ano taki, że koledze przywiozłem akwarium i świeciłem oczami za ta popelinę i chłam. Lepiej bym skleił w szopie bez dachu w zimę ze szwagrem i to po literku bez zapojki na dwóch. I to był ostsni raz kiedy u miejscowego klejacza zamówiłem akwarium .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fao a ja mam takie propozycję.

1/ uzupełnij profil o miejscowość bo jak się okaże że to np Marki k/ Wwa:D to na miejscu masz producenta i moim zdaniem nie gorszego od Przemka. Zrobi i szkiełko i stelaż przywiezie i wniesie do mieszkania.


ad1/ to będzie gruba szyba więc zdecydowanie front ewentualnie boki lub jeden ten widoczny z OW . Guardian jak będzie taka grubość szkła a cena atrakcyjna:rolleyes:

ad2/3 - bez komentarza

ad4 zamawiasz u fachowców a nie u szklarzy i oni wiedzą bez naszych porad jak grube i szerokie i ile wzmocnień dać, jak polerować krawędzie i bez polerowania ci nie zrobią itd - jak podasz wymiary szkiełka sami ci doradzą - musisz tylko znać wymiary i rodzaj filtracji i jakie tło kupisz by akwarium było od razu przystosowane.


ad5 - kolor silikonu moim zdaniem bez znaczenia i tylko kwestia twojego gustu. Ja mam wszystkie bezbarwne klejenia i nie widzę wad.


ad6 - by nie przepłacić postaraj się o 2-3 oferty uznanych firm a nie szklarzy i wybierz taką która będzie spełniała twoje oczekiwania i proporcje cena/jakości/kompletności usługi.


Od razu zamów stelaż z regulowanymi nóżkami.



Co do odległości to niestety z innej strony Wawy, ale nasza kochana autostrada bezpośrednio nas łączy :D. Dziękuję ci szczególnie za to, że jako pierwszy starałeś się odpowiedzieć na moje pytania, a także za deklaracje pomocy w sprawie kaseciaka (na 100% się odezwę jeszcze w tym, albo przyszlymtygodniu). Wiadomo, że można się dowiedzieć bezpośrednio od producenta, ale nie wiadomo czy powie ci prawdę. Z tego co czytam o Przemku, to wszystko byłoby ok, ale nigdy nic nie wiadomo. Ciekawe jest dlaczego tak mało tu wątków o szkle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co czytam o Przemku, to wszystko byłoby ok, ale nigdy nic nie wiadomo.


Hm... no właśnie o to chodzi, że u Przemka wszystko wiadomo. Potwierdza to wielu z nas. Jeżeli już chcesz wybierać wśród kilku producentów to koniecznie muszą to być firmy od których Ty lub ktoś znajomy ma zbiornik i oczywiście jest zadowolony. Dobrze jest jeżeli dobrych ocen jest więcej. Przy takim zbiorniku nie warto szukać najtańszej oferty. Ale oczywiście Ty decydujesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja poleciłbym Ci firmę z Kolna (ok. 160 km od W-wy):

http://akwaria.biz/

Zamawiałem tam swoje akwarium.

Pełen profesjonalizm, wykonanie perfekcyjne.

Ja ze swojego baniaka jestem bardzo zadowolony.

Facet sprzedaje akwaria na całą Polskę i na export. Byłem tam i widziałem,

że nie jest to garażowa produkcja tylko duża hala, w której czekało na wywóz kilkadziesiąt różnej wielkości baniaków. Szczerze polecam, chociaż nie jest najtańszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, ale z tego co się orientuje, to pomoże zachodnie, a ja mieszkam 10km od Warszawy. Więc koszty transportu też nie małe.


A skąd dokładnie jesteś? Przemek robi akwaria perfekcyjnie i w dobrych cenach, ale jeśli mimo to, obawiasz się transportu, to w Markach jest sklep eRybka, zajmują się głównie morszczyzną, ale też świetnie kleją zbiorniki więc możesz do nich przedzwonić i poprosić o wycenę.

-- dołączony post:

Bo takich akwariów nie ma co zamawiać u Przemka tylko w sklepie w zoologu na bank wyjdzie taniej bo to co robi Przemek to majstersztyk i u niego zleca się większe akwaria wtedy cena jest sensowniejsza łącznie z transportem.




Raz zamówiłem u miejscowego po Poznaniem fachmana(firmy) znanego i polecanego akwarium dla siebie i kolegi i jaki efekt. Ano taki, że koledze przywiozłem akwarium i świeciłem oczami za ta popelinę i chłam



Stasiu, Henrykowi chodziło zapewne o eRybkę,to porządna firma ;)


edit : właśnie doczytałem resztę postów i zobaczyłem, że już Ci eRybkę polecono także sorki za dubel. Ale tak jak dalej koledzy piszą, takiego szkła nie zamówiłbym u szklarza tylko u konkretnej firmy typu Przemek, czy eRybka właśnie, o dowóz nie ma się co martwić, robi to wewnętrzny transport, a nie kurier. Szklarz tez Ci przecież będzie musiał jakoś to przywieźć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.