ban Opublikowano 15 Października 2015 #1 Opublikowano 15 Października 2015 Witam. Mam na imię Robert mam 29 lat mieszkam w Warszawie. Chciałbym przedstawić wam moje co prawda nie wielkie malawi bo tylko 182 litry ale na tyle pozwalają mi zasoby mieszkaniowe. Akwarium w tym biotopie wystartowało w maju 2015 roku. Wcześnie bawiłem się a to w rośliniaka a to w trochę większe malawi, no i malawi pojawiło się u mnie z powrotem. Akwarium 182l 90x45x45 Optiwhite Podłoże 2 cm styropianu i piasek kwarcowy. Wystrój: serpentynit jakieś 25 kg Tło: Niebieskie spienione.PCV Roośliny: 3 Szt. Anubiasów które już wcześniej rosły w innych akwariach niestety nie bylo mnie w domu prawie 2 m-c i podupadły na zdrowiu. Oświetlenie: Lampa DIY na Powerledach 1W. Łącznie 26W. Lampa jest na 2 odzielnych zasilaczach i tak na noc zapala się 8W a na dzień 18W. Zdjęcie przedstawia 26W światła. Ryby: 10szt. Młodych rybek yellow. Filtracja: BiologiaFiltr kasetowy na pompie pico 1200 l/h. Dodatkowo cyrkulatow aquela 2600l/h Drugie zdjęcie jak lampa świeci 8W Wysłane z mojego MI 3W przy użyciu Tapatalka
MALAWI MBUNA WORLD Opublikowano 15 Października 2015 #2 Opublikowano 15 Października 2015 Witaj. Sympatyczny widok. Powodzenia i wytrwałości w hodowli.
MatiK Opublikowano 15 Października 2015 #3 Opublikowano 15 Października 2015 Witaj na forum, Yellow rosną trochę za duże do takiego rozmiaru baniaka, wystrój to kwestia subiektywna ale trafiłeś w dobre miejsce, czerp wiedzę i radość z hodowania tych ryb, pozdrawiam!
egon44 Opublikowano 15 Października 2015 #4 Opublikowano 15 Października 2015 Witam aranżacja spoko...jak dla mnie trochę za zielono(ale to już kwestia gustu co kto lubi) poza tym fajnie się patrzy na taki baniaczek
ban Opublikowano 15 Października 2015 Autor #5 Opublikowano 15 Października 2015 Zielone akcenty pozostały po poprzednim akwa. Wysłane z mojego MI 3W przy użyciu Tapatalka
Krzymor Opublikowano 16 Października 2015 #6 Opublikowano 16 Października 2015 A jak sprawdza się kaseciak w takim aranżu? Jak śmieci zbierające się z przodu akwarium: są zasysane do filtra? Daje radę zastosowany układ filtracji?
spiochu Opublikowano 16 Października 2015 #7 Opublikowano 16 Października 2015 Nie za jasno jak na nocne warunki? Wysłane z telefonu
ban Opublikowano 16 Października 2015 Autor #8 Opublikowano 16 Października 2015 Z filtracja nie ma problemu. Podam później parametry wody. Dodatkowy cyrkulator zamiata wszystko dpo tylu akwa. Nie wszystko zbiera kaseciak ale przy podmianie wody wystarczy odmulić Wysłane z mojego MI 3W przy użyciu Tapatalka
ban Opublikowano 16 Października 2015 Autor #9 Opublikowano 16 Października 2015 Nie za jasno jak na nocne warunki? Wysłane z telefonu Nicne mam oddzielnie ale zasilacz jaki dostalem na oddzielne 3 ledy niebieskie powoduje zaklucenia w sieci elektrycznej. A nowego nie miałem kiedy kupić. Na żywo jest trochę ciemniej Wysłane z mojego MI 3W przy użyciu Tapatalka
deccorativo Opublikowano 16 Października 2015 #10 Opublikowano 16 Października 2015 Witaj Robercie, baniaczek zacny i mnie się podoba. Są nowe akcenty. Zielono i Niebieskie tło i taki sam kaseciak niebieski. Gdzie w Warszawie można kupić niebieskie spienione pcv? Jedynie co rozważ to przesunięcie tej belki z tyłu na sam przód. Ryby kamienie oświetlone od tyłu nie wyglądają najlepiej no i cienie widać wyrażnie. Pokrywa albo chociaż szkło potrzebna bo jak się zaczną ganiać to może która wyskoczyć z baniaka powodzenia życzę.
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się