Hander Opublikowano 11 Października 2015 Autor #11 Opublikowano 11 Października 2015 Tylko pokrywa jest Wromak. Akwarium ma dlugie wzmocnienia niemal do bocznych scianek. A co do styropianu to juz slyszalem ze rybki w nim kopia ale nie kazdemu wiec licze ze trafie na te drugie
Hander Opublikowano 7 Listopada 2015 Autor #12 Opublikowano 7 Listopada 2015 Nareszcie mogę zrobić jakiś apdejt tematu bo w baniaczku pojawiły się rybki. Od dwóch dni pływają sobie: Metriaclima chailosi F1 - 6 młodych Melonochromis johanni gome F1 - 6 młodych ( w tym na pewno 1 samiec który już rządzi w zbiorniku) Iodotropheus sprengerae - 8 mikrusków Pyśki czują się już jak u siebie i zaczęły kopać norki pod kamieniami. Poza tym wczesniej w akwarium zamieszkała Zuzia czyli Ampularia. Pyśki kompletnie się nią nie interesują więc wszyscy są szczęśliwi. Rybki przywiozłem z Malawian z Trzebini i każdemu szczerze ten sklep polecam bo jestem bardzo zadowolony.
kado Opublikowano 7 Listopada 2015 #13 Opublikowano 7 Listopada 2015 Śliczne ma Malwian te Pseudotropheus johannii "Gome". Naprawdę rzadko się takie spotyka. Jak brałem u niego swoje pyski, to miałem też ochotę je kupić, ale kupiłem u niego już Metriaclima "msobo" Magunga i nie chciałem mieć innych żóltych samic... Powodzenia w hodowli
Hander Opublikowano 8 Listopada 2015 Autor #14 Opublikowano 8 Listopada 2015 Zdjęcie niestety tylko jedno bo reszta za duża i trzeba przyciąć.
czerny Opublikowano 8 Listopada 2015 #15 Opublikowano 8 Listopada 2015 Witam Sąsiada :-) no może prawie:P fajne szkiełko
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się