suricade Opublikowano 15 Października 2015 Autor #11 Opublikowano 15 Października 2015 Cały czas dłubię w wystroju. To się chyba nie skończy . Doszedł filtr "hybrydowy". Wygląda jak kasetowy, za pierwszą ścianką: grzałka, plastikowa kratka za nią 5 cm gąbki 45ppi, dalej plastikowa kratka. Komora pomp a w niej głowice 450 i 750 l/h plus zasys kubełka. Działa rewelacyjnie i wszystko schowane w jednym pudełku.
MALAWI MBUNA WORLD Opublikowano 15 Października 2015 #12 Opublikowano 15 Października 2015 Cały czas dłubię w wystroju. To się chyba nie skończy . Doszedł filtr "hybrydowy". Wygląda jak kasetowy, za pierwszą ścianką: grzałka, plastikowa kratka za nią 5 cm gąbki 45ppi, dalej plastikowa kratka. Komora pomp a w niej głowice 450 i 750 l/h plus zasys kubełka. Działa rewelacyjnie i wszystko schowane w jednym pudełku. Tak to powinno być - efektownie i efektywnie. Jak już nie wiem co zrobić w akwarium, to przekładam kamień z lewej na prawą i mam nowy wystrój. Bardzo ładne akwa i rybki.
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się