Andrzej Głuszyca Opublikowano 23 Września 2015 #11 Opublikowano 23 Września 2015 Nie ma najmniejszego problemu ze zdjęciem, tylko dał bym im jeszcze trochę czasu bo na razie one jeszcze są bardzo małe i nie widać w pełni ich uroku, ...poczekam. Będę wdzięczny.... -- dołączony post: Myślę, że Andrzej wziął oklejony komin za filtr (tzw.) kasetowy ...faktycznie:) Myślałem ,że to kaseciak:)
RGR Opublikowano 24 Września 2015 Autor #13 Opublikowano 24 Września 2015 @suricade Komin jest oklejony czarnym spienionym PCV kupionym w Castoramie. 1
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się