andre1 Opublikowano 9 Września 2015 #1 Opublikowano 9 Września 2015 Witam,przedstawiam kolejne akwa 720L po kilkuletniej przerwie.Wczesniej bylem pod loginem andre i w galerii mozna znalezc moje poprzednie juz nieistniejace akwaria. Parametry obecnego to-filtracja -fluval fx6,wew -aquel+gabka,osw-1x58w aqua reef,nocne-tasma led,dekoracja-serpentynit,obsada-auloncara eureka red,red burgund,baneshi benga,otofarynx orange dorsal,protomelas red head,steveni taiwan reef,placidochromis mdoka white lips,wszystko w haremach 2+3. http://images66.fotosik.pl/1166/2412c98935d2cfaamed.jpg http://images70.fotosik.pl/1165/3c3333f51ba76015med.jpg
stan Opublikowano 9 Września 2015 #2 Opublikowano 9 Września 2015 Jak zapodajesz foty do galerii to tak żeby nie były do góry nogami ;-)
andre1 Opublikowano 9 Września 2015 Autor #3 Opublikowano 9 Września 2015 U mnie zdj sa normalnie tz nie do gory nogami...więc nie wiem czemu ich poprawnie nie widac....
tom77 Opublikowano 9 Września 2015 #5 Opublikowano 9 Września 2015 Witam kolejnego Non-Mbunowca, i to w dodatku Mdokomaniaka
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się