Skocz do zawartości

NLS zakup grupowy


Jargos

Rekomendowane odpowiedzi

Jedyna rozsądna cena na ten pokarm z tego co się orientuję to jest w US , bo na wyspach na tyle podrożał że kupowanie tam jest nie ekonomiczne.



Stan, nie przesadzaj można dostać NLS za 54f w UK.


Ostatnio z pemergency właśnie zrobiliśmy sobie akcję i kupiliśmy 2 wiadra NLS.

1 wiadro Cichlid formula i 1 wiadro thera +A podzieliliśmy się wiadrami pół na pól.


Także podrożało może 2f opakowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stan, nie przesadzaj można dostać NLS za 54f w UK.


I co to jest dobra cena ???? ;-) Przecież takie wiaderko wychodzi około 315 zł nie licząc kosztów wysyłki do Polski ,a na allegro masz wiaderko NLS za 350zł i to thera+ która jest droższa od cichlid formula. I nie trzeba szukać i prosić nikogo w UK.


New Life Spectrum THERAA LARGE FORMULA 2000g (5297437977) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.@@AMEPARAM@@http://img04.allegroimg.pl/photos/400x300/52/97/43/79/5297437977@@AMEPARAM@@04@@AMEPARAM@@52/97/43/79@@AMEPARAM@@5297437977

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co to jest dobra cena ???? ;-) Przecież takie wiaderko wychodzi około 315 zł nie licząc kosztów wysyłki do Polski ,a na allegro masz wiaderko NLS za 350zł i to thera+ która jest droższa od cichlid formula. I nie trzeba szukać i prosić nikogo w UK.


New Life Spectrum THERAA LARGE FORMULA 2000g (5297437977) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.



Stan, trochę wchodzisz w szczegóły więc:

1. W UK są za 54f opakowania 2200g a nie 2000g. Więc masz 200g więcej. (Tutaj trzeba uważać ponieważ NLS wymienia opakowania na 2000g tłumacząc to, że niby to dalej tyle samo pokarmu co w opakowaniach 2200g) - kilka m-cy temu funt był tańszy więc wychodziło troszkę taniej.

2. Każdy zamawia jaki pokarm NLS potrzebuje - my z Pemerem wybraliśmy theraa i cichlid formula , aby wymieszać.

3. Co do kosztów przesyłki to zależy jak kto to ogarnie - Mi Karol do Polski przywiózł z Londynu samolotem (więc jak widzisz bez kosztów:) )

4. W UK nie Polacy i w trąbkę nie walą - każde opakowanie ma więcej gram niż deklarowane na opakowaniu. Nam wyszło ok 2500g na opakowaniu (nie wiem ile waży zawartość w polskim opakowaniu, ale słyszałem od jednej osoby, że miała w opakowaniu z PL tylko 2080g).

5. Skoro nie ma chętnych w UK to można oczywiście zamówić w Polsce. Sam jestem ciekawy ile będzie miało wiaderko 2000g na rynek PL (czy będzie więcej czy mniej - tak jak na przykładzie UK).



PS. Przepraszam nie 2200g a 2270g dokładnie.

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego Jargos zacząłeś to pisz dalej co i jak bo chętnych przybywa

co zacząłem ? zadałem pytanie czy są ludzie chętni na wspólny zakup, a nie, że mam na sprzedanie. Mam nadzieję, że już to zrozumiałeś.


To już wszyscy ? jeśli tak to chyba trzeba odpuścić UK i skontaktować się, ze sprzedawca z allegro, którego stan wskazałeś i negocjować cenę, na 99% cena po za allegro będzie niższa. Oczywiście tylko wtedy gdy zbierzemy 2-3 wiaderka. Także ściskać klejnoty i jak zamawiamy to większe ilości :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.