egon44 Opublikowano 22 Lipca 2015 #1 Opublikowano 22 Lipca 2015 Cześć!Mam na imię Andrzej a to moje akwarium z Malawi po zmianie aranżacji Zbiornik 200L 100x40x50 Oświetlenie: Led rgb(pasek w rurce z polimeru) (niedługo zmiana na moduły led rgb) Filtracja: Kubełek Midikani 800 zasypany ceramiką i grysem koralowym,mechanik Aquael unifilter 1000(bez uv)+falownik JVP-100 Ogrzewanie: Grzałka Aquael 200W Obsada: Pseudotropheus saulosi + Iodotropheus sprengerae Dekoracja: Kamień serpentynit Podłoże: podłoże: piasek kwarcowy z żwirowni(granulacja mieszana) Tak więc proszę o wasze oceny i komentarze no i sorki za jakość fotek ale robione telefonem a tu jeszcze filmik Malawi 200l - YouTube 1
Krzymor Opublikowano 22 Lipca 2015 #2 Opublikowano 22 Lipca 2015 Witaj. Merytorycznie w sprawie obsady się nie wypowiem ze względu na brak odpowiedniej wiedzy. Napiszę tylko, że zbiornik wygląda fajnie. Świetnie zgrane kamienie z tłem, zarówno pod względem gabarytów jak i kolorystyki. Tło robiłeś sam czy zakupiłeś?
egon44 Opublikowano 22 Lipca 2015 Autor #3 Opublikowano 22 Lipca 2015 Witaj. Merytorycznie w sprawie obsady się nie wypowiem ze względu na brak odpowiedniej wiedzy. Napiszę tylko, że zbiornik wygląda fajnie. Świetnie zgrane kamienie z tłem, zarówno pod względem gabarytów jak i kolorystyki. Tło robiłeś sam czy zakupiłeś? Jeśli chodzi o tło,jest to fototapeta marki Juwel klejona na tył szyby
Fus Opublikowano 22 Lipca 2015 #4 Opublikowano 22 Lipca 2015 No to powiem Ci że jak na fototapetę to wypas. Wygląda na strukturalne
MatiK Opublikowano 22 Lipca 2015 #5 Opublikowano 22 Lipca 2015 Siemanko w końcu zacząłeś się udzielać na forum, to pierwszy krok do stawiania większego akwa
egon44 Opublikowano 22 Lipca 2015 Autor #6 Opublikowano 22 Lipca 2015 Siemanko w końcu zacząłeś się udzielać na forum, to pierwszy krok do stawiania większego akwa Witam Matik,powoli ale powoli wszystko w swoim czasie
misiek-1984 Opublikowano 23 Lipca 2015 #7 Opublikowano 23 Lipca 2015 Siemanko Mam nadzieję, że tutaj też będziesz ostro działał. Na KM jeszcze tego nie mówiłem... baniak pierwsza klasa. Pozdrawiam
egon44 Opublikowano 23 Lipca 2015 Autor #8 Opublikowano 23 Lipca 2015 Siemanko Mam nadzieję, że tutaj też będziesz ostro działał. Na KM jeszcze tego nie mówiłem... baniak pierwsza klasa. Pozdrawiam Siemanko misiek-1984.Po pierwsze dziękuję za ocenę baniaka ,dotychczas to tylko obserwowałem wpisy klubowiczów,ale powoli się udzielam,a to dopiero początek pozdrawiam
pablojogi Opublikowano 23 Lipca 2015 #9 Opublikowano 23 Lipca 2015 fakt szkiełko- jego wystrój bardzo fajny, tak trzymaj!!!
egon44 Opublikowano 24 Lipca 2015 Autor #10 Opublikowano 24 Lipca 2015 Może jeszcze ktoś się wypowie na temat mojego baniaka
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się