Skocz do zawartości

Projekt roślinnego miksu Malawi


Rekomendowane odpowiedzi

Posta można pisać po kawałku w jakimkolwiek edytorze tekstu a na końcu przekleić całość na forum.

Myslę, że jeśli Olobolo miałby coś do powiedzenia i pokazania to już dawno by to zrobił bo nie jest to temat nie do przeskoczenia. Minęło tyle czasu, że jeśli było co i o czym pisać to można było już książkę napisać... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myslę, że jeśli Olobolo miałby coś do powiedzenia i pokazania to już dawno by to zrobił bo nie jest to temat nie do przeskoczenia. Minęło tyle czasu, że jeśli było co i o czym pisać to można było już książkę napisać... :)


Też tak uważam, dlatego tak trochę podjudzam do tych fotek i opisów bo obawiam się, że wszyscy mieli rację tylko nie Olobolo i tak naprawdę to akwarium nie funkcjonuje, ale ktoś nie potrafi przyznać się do błędu... ;) Będę w dużym (aczkolwiek pozytywnym, bo nikomu źle nie życzę) szoku jeśli okaże się, że ryby mają się dobrze, a rośliny jeszcze dają radę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...nie osądzajcie Olo póki się nie pojawi i nie podzieli wnioskami. Też jestem sceptyczny co do efektów tego projektu ale to nie oznacza, że Olo nie chce się podzielić wnioskami bo poniósł porażkę. Pamiętajcie ,że w jego życiu wystąpiły ważniejsze zdarzenia jak akwa. Dajcie jemu troszkę czasu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zostałem dziadkiem. Moje strigatusy wzięły soę za siebie, przegoniły resztę i od dzisiaj strigatusowa jest mamusią. Ojcem chrzestnym jest nie kto inny, jak Wielki Prezes Harisimi :)

Dziękuję za odebranie porodu:) W truparium znów jest wesoło.

A tak oprócz tego to wyzdychały mi prawie wszystkie ryby :)

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W truparium znów jest wesoło.

A tak oprócz tego to wyzdychały mi prawie wszystkie ryby :)



I po co ten sarkazm? Najpierw z wielką pompą tworzysz wątek za wątkiem, bierzesz się za łamanie stereotypów, a na koniec milkniesz i nawet nie wstawisz zdjęcia. Gdzie ta chęć dzielenia się wszystkim? Nagle do napisania jednego postu, albo wrzucenia głupiego zdjęcia trzeba nie wiadomo ile czasu? Trochę szacunku dla tych, którzy Ci pomagali i dla tych, którzy są zwyczajnie ciekawi tego hucznego projektu... To tak wiele? Jak zaznaczyłem, wcale nie życzę Ci źle, jestem naprawdę ciekawy jak to wygląda i czy wszystko idzie po Twojej myśli, ale to naprawdę wygląda jakbyś nas olał jak to napisał Bezprym... I teraz zamiast zamknąć nam wszystkim usta, wrzucając zdjęcie tego super funkcjonującego akwarium i coś rzeczowo opisać, tak naprawdę potwierdzasz tylko przypuszczenia, że nic Ci się nie udało.

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.