plakoń Opublikowano 17 Czerwca 2015 Autor #11 Opublikowano 17 Czerwca 2015 Podsumowując akwarium ostatecznie bedzie chyba mialo wymiary 145x85x70.Mam jeszcze pytanie dotyczące filtracji lepsze bedzie sam narurowiec mech-biol czy narurowiec mech a sump biol.I czy k tos zamiawial akwarium w firmie z mikolowa chodzi mi o jakosc wykonania akwa.
Guban88 Opublikowano 17 Czerwca 2015 #12 Opublikowano 17 Czerwca 2015 Co do filtracji to ja mam u siebie kubełek +mechanik. W nowym projekcie na pewno będzie coś z narurowca jak nie cały czyli mechanik i biolog to może pomyśl też nad tym. Forumowicze mają na pewno pomogą doradzą ale to już musiałbyś założyć nowy temat w odpowiednim dziale [300] Malawi
MatiK Opublikowano 17 Czerwca 2015 #13 Opublikowano 17 Czerwca 2015 Co do firmy w Mikołowie słyszałem, że jest ok.
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się