Konrad-skorpion Opublikowano 26 Maja 2015 #1 Opublikowano 26 Maja 2015 Witam Co to za glony. Chyba dzięki im mam NO3 juz od 3 tygodni na poziomie 15-20 Non-mbuna wcina i rwie je jak szalone link Glony w malawi - YouTube
Konrad-skorpion Opublikowano 26 Maja 2015 Autor #3 Opublikowano 26 Maja 2015 i są coraz większe. Falują jak w morszczaku. Czyli nie martwić się? I co wody nie podmieniać jak juz 3 tygodnie NO3 na poziomie 15-20?
yaro Opublikowano 26 Maja 2015 #4 Opublikowano 26 Maja 2015 Podmiany wody to nie tylko zbijanie NO3, należy wykonywać a krasnorostami się nie martwić.
Konrad-skorpion Opublikowano 26 Maja 2015 Autor #5 Opublikowano 26 Maja 2015 wiem , że nie tylko. Podmianka poszła właśnie 25%
Konrad-skorpion Opublikowano 26 Maja 2015 Autor #7 Opublikowano 26 Maja 2015 i tyle robiłem zwsze co tydzień 10-15%, ale po 3 tyg zrobiłem troszki więcej
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się