retmiwrd Opublikowano 21 Maja 2015 #1 Opublikowano 21 Maja 2015 Witam wszystkich. Nazywam się Rafał i jestem z pod warszawy. Obecnie posiadam zbiornik 112l w stylu holenderskim ale jestem w trakcie zmiany na 375l Malawi. Trafiłem na to forum w celu zapoznania się z problematyką tego biotopu i poszerzania mojej wiedzy akwarystycznej, Pozdrawiam
Mortis Opublikowano 21 Maja 2015 #3 Opublikowano 21 Maja 2015 Witaj. Bardzo dobry wybór, a nawet najlepszy
Post_Mortem Opublikowano 21 Maja 2015 #4 Opublikowano 21 Maja 2015 Miło Cię powitać. Zakładam, że pisząc o akwarium 375 l masz na myśli standardowe 150x50x50. Jeśli można coś zasugerować - jeśli oczywiście jesteś na takim etapie, że możesz mieć wpływ na zmianę wielkości zbiornika, to zamiast 375 l rozważ 450 l (jest wyższe o 10 cm), a to da Ci większe możliwości jeśli chodzi o wybór obsady, zwłaszcza jeśli chodzi o ryby przebywające w toni, a nie przyklejone do substratu.
Rafaelnl Opublikowano 21 Maja 2015 #5 Opublikowano 21 Maja 2015 Witaj i powodzenia w hodowli tych wspaniałych rybek.
MatiK Opublikowano 23 Maja 2015 #6 Opublikowano 23 Maja 2015 Witam "sąsiada" czytaj, pytaj i chwal się zdjęciami, powodzenia!
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się