jedrus Opublikowano 12 Kwietnia 2015 #1 Opublikowano 12 Kwietnia 2015 Witam, Jestem tu nowy i dopiero zaczynam zabawę. Mam akwarium 250L,zdjęcia wyśle później. Pozdrawiam jedrus
pablojogi Opublikowano 12 Kwietnia 2015 #2 Opublikowano 12 Kwietnia 2015 Witaj! Chętnie zobaczę Twoje szkło, czekam z niecierpliwością na zdjęcia:-)
MatiK Opublikowano 12 Kwietnia 2015 #3 Opublikowano 12 Kwietnia 2015 Witaj na forum, chłoń wiedzę i pokazuj akwarium!
misiek-1984 Opublikowano 12 Kwietnia 2015 #5 Opublikowano 12 Kwietnia 2015 Eloooo, miłej zabawy i udanej lektury
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się