d1janek Opublikowano 1 Kwietnia 2015 #1 Opublikowano 1 Kwietnia 2015 Witam Chciałbym przedstawić swoje akwa [kulę] Malawi 3 rybki z Malawi zakupione w porządnym sklepie zoologicznym żwirek z pod kościoła nie płukałem bo widać że czysty roslinka sztuczna Oświetlenie lampka komputerowa Filtr/grzałka dołączony do zestawu
qbass56 Opublikowano 1 Kwietnia 2015 #2 Opublikowano 1 Kwietnia 2015 To żart na Prima Aprilis? ; D Co do "akwarium" to złap ryby i zanieś je do sklepu. A z kuli wylej wodę i wsyp sobie cukierki.
d1janek Opublikowano 1 Kwietnia 2015 Autor #3 Opublikowano 1 Kwietnia 2015 Taki JOKE na 1 kwietnia Foto z wujka google Przepraszam moderatorów postanawiam poprawe
d1janek Opublikowano 1 Kwietnia 2015 Autor #5 Opublikowano 1 Kwietnia 2015 Tylko nie mam pojęcia jak zrobić tło do tej kuli bo folia sie załamuje na kulistych kształtach
spiochu Opublikowano 1 Kwietnia 2015 #6 Opublikowano 1 Kwietnia 2015 Tu proponuję dać od zewnątrz folię z tych co się auta nimi okleja Wysłane z telefonu
MALAWI MBUNA WORLD Opublikowano 1 Kwietnia 2015 #7 Opublikowano 1 Kwietnia 2015 Dobre - na dzisiaj - bdb. A za filtrem schowała się pewnie paletka, albo papuzia. Ha ha ha
Bialy73 Opublikowano 2 Kwietnia 2015 #9 Opublikowano 2 Kwietnia 2015 Dobre w pierwszej chwili się nabrałem. Chyba dla tego, że przeczytałem post dzisiaj czyli 2 kwietnia.
Oman Opublikowano 3 Kwietnia 2015 #10 Opublikowano 3 Kwietnia 2015 Jakoś tak pusto. Tła strukturalnego mi brakuje.
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się