Andrzej Głuszyca Opublikowano 20 Marca 2015 #11 Opublikowano 20 Marca 2015 A jak na pierwsze Malawi to szału nie ma prawda ? ...póki ryb nie ma to możesz zawsze coś sobie zmienić ( potem też) . Obejrzyj w galerii zdjęcia..zawsze możesz się zainspirować jeżeli czujesz ,że nie jesteś do końca zadowolony z aranżu.. 1
MatiK Opublikowano 20 Marca 2015 #12 Opublikowano 20 Marca 2015 Andrzej2000, wszystko jest kwestią gustu i najbardziej Twoje akwarium ma się podobać nikomu innemu tylko Tobie ja zgadzam się z Miśkiem, kup albo przynieś z pola jakieś większe kamienie, ułóż dookoła nich te, które już masz, to stworzy wrażenie bardziej naturalnego gruzowiska, postaraj się zrobić taki "kontrolowany nieład", jak to w naturze czarne tło z czarnego, spienionego pcv zrobi robotę, posłuchaj też reszty kolegów, kup testy i zrób porządny start dopiero wtedy, kiedy cykl się zamknie
andrzej2000 Opublikowano 22 Marca 2015 Autor #13 Opublikowano 22 Marca 2015 Poukładałem trochę łupka drzewiastego na kupę kamieni i wydaje się wyższe gruzowisko i lepiej wygląda nawet na takich jasnych pare ciemnych
andrzej2000 Opublikowano 22 Marca 2015 Autor #15 Opublikowano 22 Marca 2015 Nie jest może bardzo dużo w górę ale zawsze coś
stan Opublikowano 22 Marca 2015 #16 Opublikowano 22 Marca 2015 Hmm, mnie nie urzekło. Nie lepiej dać kilka sporych kamieni ( tak do 60-50 % wysokości akwarium) i pod nimi zrobić dwa mniejsze gruzowiska lub jedno większe ? No i warto było by zakryć ten filtr po prawej. No i tło , cos z tym też warto było by zrobić bo psuje całość.
andrzej2000 Opublikowano 22 Marca 2015 Autor #17 Opublikowano 22 Marca 2015 Filtr mam nowy zamówiony tło hmm... Coś ogarnę a z tymi kamieniami to może dodam parę większych ale nie sądzę w tym akwarium na żywo mniej kamieni wygląda lepiej mój kumpel ma kupę kamieni i mi się to nie podoba ja ułozylem według siebie
stan Opublikowano 22 Marca 2015 #18 Opublikowano 22 Marca 2015 Oczywiście Andrzeju że ułóż sobie jak Ci się podoba bo to twoje akwarium. No ale skoro pokazujesz na foty i poddajesz ocenie to takową wyraziłem ;-)
andrzej2000 Opublikowano 22 Marca 2015 Autor #19 Opublikowano 22 Marca 2015 Bardzo się cieszę ze ci się nie podoba hhehehe bo mam siły na zmiany może kiedyś dam duże otoczaki Tak już zostawię !
andrzej2000 Opublikowano 29 Marca 2015 Autor #20 Opublikowano 29 Marca 2015 Zawitali pierwsi mieszkańcy
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się