dębowy Opublikowano 6 Marca 2015 #1 Opublikowano 6 Marca 2015 Mam na imię Tomasz akwarystyką zajmuję się od 9 roku życia, zawsze były to żywo rudki. Półtora roku temu zmiany, zmiany, zmiany. Kupiłem baniaczek 240l i nadszedł czas malawi na początku cztery gatunki narybku po 1,5cm wyhodowałem i sprzedałem z wyjątkiem cyrtocary moori 5szt. od 6-10cm troszkę krótki zbiorniczek ale na większy nie mam na razie warunków to tyle o mnie jeszcze raz witam wszystkich
Andrzej Głuszyca Opublikowano 6 Marca 2015 #2 Opublikowano 6 Marca 2015 Witam Cię Tomku!!! Myślę ,że nasz biotop sprawi Tobie wiele przyjemnych wrażeń.
misiek-1984 Opublikowano 7 Marca 2015 #5 Opublikowano 7 Marca 2015 Siemanko Miłej zabawy, ciekawych znajomości i udanej lektury
MALAWI MBUNA WORLD Opublikowano 7 Marca 2015 #7 Opublikowano 7 Marca 2015 Witamy Cię. Zamów sobie skrzynkę piwa i wagon chipsów, bo ta strona cholernie wciąga !!! Baw się dobrze.
endriu0 Opublikowano 8 Marca 2015 #9 Opublikowano 8 Marca 2015 Witam Witamy Cię. Zamów sobie skrzynkę piwa i wagon chipsów, bo ta strona cholernie wciąga !!! Baw się dobrze. Potwierdzam, nie ma dnia żebym nie czytał
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się