frutis76 Opublikowano 14 Lutego 2015 #1 Opublikowano 14 Lutego 2015 Witam, Właśnie dołączyłem do forum. Zbiornik 300l - 120x50x50. Jestem w trakcie komponowanie mojego pierwszego zbiornika malawi. Dotychczas ''gustowałem''' w pawiookich. Co sądzicie o aranżacji zbiornika, jaką obsadę proponujecie. ??
adam17123 Opublikowano 14 Lutego 2015 #2 Opublikowano 14 Lutego 2015 Co sądzicie o aranżacji zbiornika, jaką obsadę proponujecie. ?? Ale jakiej aranżacji?obsada Ty-My ewentualne korygowanie skąd Mamy wiedzieć co Tobie się podoba? .
frutis76 Opublikowano 14 Lutego 2015 Autor #3 Opublikowano 14 Lutego 2015 Oczywiście; zapomniałem o foto -- dołączony post: Nie mam żadnych konkretnych preferencji, myśle że na początek powinno być kolorowo
adam17123 Opublikowano 14 Lutego 2015 #4 Opublikowano 14 Lutego 2015 Wszystko fajnie i pięknie ,ale widziałeś to wstawione foto? obróć to.Co do obsady to zaproponuję standard na początek:saulosi,rdzawy no i maingano.Jakaś filtracja,parametry wody są?
frutis76 Opublikowano 14 Lutego 2015 Autor #5 Opublikowano 14 Lutego 2015 Zdięcie poprawiłem (chyba). Zbiornik 300 l, aquashut 1000 - biologiczny, JBL1500 - mechaniczny + pompa 3000l/h. Parametry w trakcie stabilizacji. -- dołączony post: Zdięcie poprawiłem (chyba). Zbiornik 300 l, aquashut 1000 - biologiczny, JBL1500 - mechaniczny + pompa 3000l/h. Parametry w trakcie stabilizacji. Zaproponujcie gdzie kupić obsadę ??? rejon Tychy/Katowice.
adam17123 Opublikowano 14 Lutego 2015 #6 Opublikowano 14 Lutego 2015 Jest ok. aranż spoko co do obsady to już napisałem-standard na początek,ale każdy lubi to co jemu się podoba.Kamienie stoją na dnie rozumiem? .
frutis76 Opublikowano 14 Lutego 2015 Autor #7 Opublikowano 14 Lutego 2015 Kamienie na piance, potem piasek wsypałem. Chyba dobrze ?? A gdybym chciał coś większego z Malawi hodować ?? (jakoś jeszcze do pawiookich jeszcze mam sentyment)
adam17123 Opublikowano 14 Lutego 2015 #8 Opublikowano 14 Lutego 2015 Bardzo dobrze co do większych no to chyba przy tym litrażu w Malawi będzie ciężko,ale może inni koledzy coś podpowiedzą.Oscary w parze to co najmniej ok.600l. jeden osobnik ok.400l z tym,że dł.akwa. to 150cm.
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się