kado Opublikowano 8 Lutego 2015 #1 Opublikowano 8 Lutego 2015 mam na imię Andrzej wiele lat temu , ze 20 z hakiem , hodowałem pyszczaki z Malawii ... dwa dni temu kupiłem używany zbiornik 150 x 60 x 50 i mam zamiar na nowo się tym zająć , ale zanim to wszystko urządzę minie troche czasu pozdrawiam wszystkich
Mortis Opublikowano 8 Lutego 2015 #2 Opublikowano 8 Lutego 2015 Witaj. Do dzieła i powodzenia. Szukaj, czytaj, oglądaj, a droga do Malawi nie będzie wyboista
Andrzej Głuszyca Opublikowano 8 Lutego 2015 #3 Opublikowano 8 Lutego 2015 ...witam imiennika:) Miłej zabawy w tym naszym hobby!!
kado Opublikowano 8 Lutego 2015 Autor #5 Opublikowano 8 Lutego 2015 Witaj. Do dzieła i powodzenia. Szukaj, czytaj, oglądaj, a droga do Malawi nie będzie wyboista dzięki, może nie będzie wyboista, bo jeszcze trochę pamiętam, więc taki całkiem początkujący nie jestem kiedy ostatnio hodowałem pyszczaki z Malawi nie było w Polsce internetu, więc główną wiedzę czerpałem z książek np. Państwa Wiecheckich - bardzo fajna lektura i jak ktoś nie ma polecam
adam17123 Opublikowano 8 Lutego 2015 #6 Opublikowano 8 Lutego 2015 Witamy Andrzeju no i do "roboty" z tą szklanką .
MALAWI MBUNA WORLD Opublikowano 8 Lutego 2015 #7 Opublikowano 8 Lutego 2015 Witaj kolego na forum. Poczytaj sobie FAQ, a bardzo szybko się przekonasz jak wiele się zmieniło w temacie hodowli pyszczaków na przestrzeni tych 20 lat. Wiecheckich musisz odłożyć na regał i traktować jako historię. Pozdrawiam i życzę powodzenia.
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się