Andrzej Głuszyca Opublikowano 4 Lutego 2015 #11 Opublikowano 4 Lutego 2015 Ciągle brak mi pomysłu na aranżację, co kilka dni przewrót robię ...wejdź w galerię..jest się naprawdę czym inspirować! -- dołączony post: Dlaczego tak a nie bezpośrednio na piach. Wiem, że w tym temacie są dwie szkoły ale nie wiem w czym różnica?.....bo po podkopaniu spadną, przwrócą się i mogą zbić szkło jak będą duże. Na Kanał You Tube jest filmik jak kopią nasze pysie. Obejrzyj sobie .
MatiK Opublikowano 5 Lutego 2015 #12 Opublikowano 5 Lutego 2015 Witaj, zacne szkło na początek szkoda, że proporcje szerokości i wysokości nie są odwrócone, ale tak jak piszesz, nie ma co wybrzydzać jak dają za pół darmo... Tak jak pisze Andrzej, pooglądaj galerię, na pewno znajdziesz tam inspirację do ułożenia swojego kamieniołomu, chyba że zdecydujesz się na Non-Mbuna, wtedy możesz zostawić więcej plaży, ale o tym, to już nie tutaj Powodzenia!
MALAWI MBUNA WORLD Opublikowano 5 Lutego 2015 #13 Opublikowano 5 Lutego 2015 Na start - chyba marzenie wielu.. - Powodzenia i wytrwałości
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się