rychu222 Opublikowano 18 Stycznia 2015 #1 Opublikowano 18 Stycznia 2015 Witam Nazywam się Wojtek aktualnie mieszkam w Belgi od 3 lat zacząłem interesować się rybami 2 lata temu , z początku posiadałem gupiki po 1,5 roku zrobiłem reaktywacje i znalazły się Malawi, z początku siedziały w zbiorniku 180l teraz od tygodnia posiadam 450 litrów jest w trakcie kompletowania
MatiK Opublikowano 18 Stycznia 2015 #2 Opublikowano 18 Stycznia 2015 Cześć Wojtku! Korzystaj z forum i pytaj jak będziesz miał wątpliwości. Na początek polecam lekturę : http://forum.klub-malawi.pl/faq.php . Powodzenia i do "zobaczenia" na forum P.S. Czekamy na zdjęcia
Alex.C Opublikowano 18 Stycznia 2015 #3 Opublikowano 18 Stycznia 2015 Witaj ziomal W jakim regionie Belgi mieszkasz ?
rychu222 Opublikowano 22 Stycznia 2015 Autor #4 Opublikowano 22 Stycznia 2015 Witam w Willebroek mieszkam -- dołączony post: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/b8f3d65924029494.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/961c2e6f9931c47c.html aktualnie wygląda to tak zmiany będą przeprowadzone za nie cały miesiąc zakupione nowe kamienie i kamyki, oświetlenie jak wspominałem akwarium w trakcie urządzania Pozdrawiam
rychu222 Opublikowano 22 Stycznia 2015 Autor #6 Opublikowano 22 Stycznia 2015 Ja nie widzę zdjęć już powinna być ok
Alex.C Opublikowano 22 Stycznia 2015 #7 Opublikowano 22 Stycznia 2015 jakbys chcial robic sobie tlo wewnetrzne to moge odstapic Ci Ceresit, troche mi go zostalo W Antwerpii masz fajny sklep z pyskami .
LECHPL Opublikowano 23 Stycznia 2015 #8 Opublikowano 23 Stycznia 2015 Nie rozumiem, akwarium w trakcie kompletowania i pływają tam ryby, jeżeli to to akwarium co na zdjęciach to dużo zmian przed Tobą.
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się