iwak32 Opublikowano 19 Stycznia 2015 #11 Opublikowano 19 Stycznia 2015 Ja przy jednym wzmocnieniu wsadziłem, dwa mogą być problemem pvc jest elastyczne ma jednak granice
CoolPhone Opublikowano 19 Stycznia 2015 #12 Opublikowano 19 Stycznia 2015 Ekstra szkło, czekamy na ryby
misiek-1984 Opublikowano 19 Stycznia 2015 Autor #13 Opublikowano 19 Stycznia 2015 Musze jeszcze przemyśleć sprawę ;-) Wysłane przy użyciu Tapatalk
misiek-1984 Opublikowano 8 Lutego 2015 Autor #14 Opublikowano 8 Lutego 2015 Czas mija, a ryby rosną. Po 3 tygodniach zdarzyły się już zaaklimatyzować. Poniżej wrzucam parę fotek. Nie będę bombardował galerii bo z taką jakością zdjęć to wstyd, ale wymarzona lustrzanka już coraz bliżej. Nie dodaje foty całego akwa bo w pierwszej kolejności muszę uporać się ze spienionym pcv. Przez środek akwa idą mi 2 wzmocnienia (łączą tylną i przednią szybę). Chciałem zamówić 3mm pcv, ale będę miał problem z włożeniem bo go środka. Nie chciałbym go przecinać.
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się