sleyoo Opublikowano 17 Stycznia 2015 #1 Opublikowano 17 Stycznia 2015 Witam Swoją przygodę z akwarystyką postanowiłem rozpocząć od Malawi i pysków. Akwarium standardowa 240.Guardian. Oświetlenie własnej roboty na sterowniku Conrad + 5xSamsung5630 +3 moduły niebieskie i 3 czerwone. Pokrywa aluminiowa własnej roboty. Biologie zapewnia HW302 a w nim grys koralowy,Matrix,AZOO ACTIVE FILTER 4in1,Purigen. Mechanik to Aquael Circulator 1500. Piasek kwarcowy,Serpentynit. Rośliny.Anubias,Cryptocoryne,Vallisneria. W przyszłości planuje zrobienie tła strukturalnego. Obsada ,standard z forum: Pseudotropheus saulosi Melanochromis cyaneorhabdos - maingano Iodotropheus sprengerae Pozdrawiam.
marek_z_81 Opublikowano 17 Stycznia 2015 #2 Opublikowano 17 Stycznia 2015 Przemyślane wszystko od a do z. Super baniak.
Edd Opublikowano 17 Stycznia 2015 #4 Opublikowano 17 Stycznia 2015 Świetny start! Powodzenia Baw się dobrze!
Andrzej Głuszyca Opublikowano 17 Stycznia 2015 #5 Opublikowano 17 Stycznia 2015 ...też mi się bardzo podoba!!!
CoolPhone Opublikowano 17 Stycznia 2015 #6 Opublikowano 17 Stycznia 2015 Piękny i przemyślany start. Miłej zabawy
MatiK Opublikowano 17 Stycznia 2015 #7 Opublikowano 17 Stycznia 2015 Super zbiornik, pogratulować ale... Melanochromis cyaneorhabdos - maingano Pseudotropheus...
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się