AbhorPL Opublikowano 11 Stycznia 2015 #1 Opublikowano 11 Stycznia 2015 Witam! Niestety moja grzałka 500W firmy kogucik padła po przepracowaniu 1,5 roku Zastanawiam się nad kupnem grzałki Eheim 300W na Allegro są takie po 100zł ale mam pytanie czy faktycznie ta grzałka o mocy 300W ogrzeje mi baniak 500L czy jest to realne???Pozdrawiam
CoolPhone Opublikowano 11 Stycznia 2015 #2 Opublikowano 11 Stycznia 2015 Ogrzeje spokojnie. Już 200W by starczyło.
AbhorPL Opublikowano 11 Stycznia 2015 Autor #3 Opublikowano 11 Stycznia 2015 To czyli nie jest to chwyt reklamowy spokojnie można kupić bo do tej pory używałem 500W i nie ukrywam że nie bardzo mam ochotę kupować badziewia nie znanej firmy bo to druga 500 która mi padła
webus Opublikowano 11 Stycznia 2015 #4 Opublikowano 11 Stycznia 2015 Czesc po latach uzywania grzalek firmy eheim kiedy sprawdzilem zuzycie pradu zrezygnowalem np. temperatura wody 26 stopni grzalka ustawiona na 21 stopni i tak wlaczala sie co 10 minut i ciagnela prad test przeprowadzalem nie na tylko jednej grzalce aktualnie przeszlem do grzalek firmy fluval pozdrowinia Mariusz
Perez666 Opublikowano 11 Stycznia 2015 #5 Opublikowano 11 Stycznia 2015 U mnie taka grzałka ogrzewa 1000l, więc zapas jest spory.
AbhorPL Opublikowano 11 Stycznia 2015 Autor #6 Opublikowano 11 Stycznia 2015 No to teraz nie wiem czy mam kupić bo trochę mnie to zniechęciło -- dołączony post: Perez666 co sądzisz na temat tej odpowiedzi faktycznie tak jest że cały czas grzeje???
MatiK Opublikowano 11 Stycznia 2015 #7 Opublikowano 11 Stycznia 2015 Ja mogę potwierdzić, mam akwarium 300 litrów i grzałkę eheim jager (bo chyba o tą chodzi) 200W, jest teraz ustawiona chyba na 24 i co jakiś czas się włącza, mimo że w akwarium temperatura 27-28 stopni...
LECHPL Opublikowano 11 Stycznia 2015 #8 Opublikowano 11 Stycznia 2015 W to co napisał Webus ciężko mi uwieżyć, u mnie w 450 l włącza się sporadycznie temperaturę mam ustawioną na 26* i w akwarium mam cały czas 26,0*. Być może miał trefną sztukę albo w złym miejscu ustawioną a najprawdopodobnie poległ na ustawieniu temp.tym kułeczkiem na górze. Dodam że to pierwsza moja grzałka która jest tak dokłdna praktycznie co do 0,1*.
GOLUMN Opublikowano 11 Stycznia 2015 #9 Opublikowano 11 Stycznia 2015 Ja do swojego 260l kupię dwie po 150w AQUAELA: http://www.aquael.pl/produkty/akwarystyka/grzalki/79-comfortzone-gold Zbierają pozytywne opinie w porównaniu do swoich poprzedniczek.
AbhorPL Opublikowano 11 Stycznia 2015 Autor #10 Opublikowano 11 Stycznia 2015 Dziwne rzeczy się dzieją z tymi grzałkami dwie osoby twierdzą że nie działają właściwie inni twierdzą że jest ok co począć???? -- dołączony post: Muszę kupić grzałkę na gwałt bo ryby mają za niską temperaturę i co wybrać co kupić nie potrzebuję grzałki która ma na okrągło grzać bo na prąd nie wyrobie Ludziska pomóżcie!!!!
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się