grandus Opublikowano 7 Stycznia 2015 #1 Opublikowano 7 Stycznia 2015 Witajcie to moja 1 przygoda z malawi posiadam obecnie 10 sztuk malenkich saulosi . Teraz sedno calego watku ile razy dziennie je karmic i jaka karme polecacie . pozdrawiam
MatiK Opublikowano 7 Stycznia 2015 #2 Opublikowano 7 Stycznia 2015 Jeśli są to małe rybki więc możesz je karmić i 3 razy dziennie mniejszymi porcjami nie robiąc dnia na głodówkę (jak podrosną, taki dzień przerwy się przyda) karmy polecane na forum to O.S.I., NatureFood, Hikari, Dainichi, NLS... Możesz też używać mrożonek, ale po uprzednim przepłukaniu. Użyj sobie wyszukiwarki forumowej, a na pewno znajdziesz konretne informacje na ten temat, bo takich wątków jest od groma
harisimi Opublikowano 7 Stycznia 2015 #3 Opublikowano 7 Stycznia 2015 Karmy płatkowe dobrych firm są łatwiejsze do rozdrobnienia, świetną karmą są żywe wyhodowane naupliusy artemii. Karm wielokrotnie małymi porcjami, najlepiej nawet 5-6 razy dzienni. Male porcje sa wazne aby karma sie nie psuła i nie degradowała wody.
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się