lordabarth Opublikowano 6 Stycznia 2015 #1 Opublikowano 6 Stycznia 2015 Witam. Mam na imię Michał i przedstawiam moje Malawi . Akwarium: 120x40x35h Filtracja: Wew -Atman AT203 , Zew.Atman CF1000 Oświetlenie: 2x moduł samsung 5630 Grzałka: Atman 150W Obsada: 6 x Pseudotropheus Saulosi i 6 x Iodotropheus sprengerae Staram się dużo czytać i przez to cały czas coś zmieniam.W pierwszej kolejności chce zrobić absorber NO3 i zmienić oświetlenie.
MatiK Opublikowano 6 Stycznia 2015 #2 Opublikowano 6 Stycznia 2015 Witaj! Szkoda, że taki niski zbiornik, ale obsada, jak i wystrój, wg mnie naprawdę super. Gratuluję i powodzenia z Naszym biotopem
Dario1906 Opublikowano 6 Stycznia 2015 #4 Opublikowano 6 Stycznia 2015 Yoyoyo fajnie szkiełko Powodzonka !!!!
CoolPhone Opublikowano 6 Stycznia 2015 #5 Opublikowano 6 Stycznia 2015 Bardzo fajny baniaczek, ale nie kusiło Cię dodać chociaż te 5cm do wysokości?
lordabarth Opublikowano 6 Stycznia 2015 Autor #6 Opublikowano 6 Stycznia 2015 nie kusiło Cię dodać chociaż te 5cm do wysokości? Kusiło ale przy zamawianiu zbiornika była inna koncepcja i miał się pod telewizorem zmieścić.Po przywiezieniu pierwsza koncepcja okazała się zła i musiałem zagospodarować i przerobić żonie komodę.
CoolPhone Opublikowano 6 Stycznia 2015 #7 Opublikowano 6 Stycznia 2015 No cóż, bywa. Nie zmienia to faktu, że to zacny baniaczek
lordabarth Opublikowano 6 Stycznia 2015 Autor #8 Opublikowano 6 Stycznia 2015 Zdjęcie z dnia dzisiejszego.
Bezprym Opublikowano 6 Stycznia 2015 #9 Opublikowano 6 Stycznia 2015 Jak dla mnie to ok. Wysłane z mojego LG-D722
Guban88 Opublikowano 6 Stycznia 2015 #10 Opublikowano 6 Stycznia 2015 Pokombinowałeś coś z oświetleniem czy wydaje mi się że na drugim jest mniej po bokach doświetlony ? Jeśli tak to na plus [300] Malawi
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się