bebenek Opublikowano 16 Grudnia 2014 #1 Opublikowano 16 Grudnia 2014 Witam mam problem z glonami od okolo 2tyg zaczely sie uporczywie pokazywac na szybach i podlozu raz na tydzien robie podmiane wody i czyszczeniem szyb z odmulaniem dna. Nie wiem co to za cholerstwo troche wpada barwa w zielen prosze o pomoc
MatiK Opublikowano 16 Grudnia 2014 #2 Opublikowano 16 Grudnia 2014 Kolego bebenek, załóż swój temat, dokładnie opisz swój baniak i parametry wody, wrzuć jakieś zdjęcia i może będziemy w stanie pomóc
bebenek Opublikowano 16 Grudnia 2014 Autor #3 Opublikowano 16 Grudnia 2014 240l. Kubel tetra800ex 700l/h+turbofilter 1500l/h podloze piasek miejscami drobny zwir tylko pod filtrem. 10szt.red red+10szt.molanohromis johanni+6szt.pseudotropheus mpanga -- dołączony post: Nie moge wrzucić zdjecia jakis blad mi wyskakuje
MatiK Opublikowano 16 Grudnia 2014 #4 Opublikowano 16 Grudnia 2014 Kluczowym było "załóż swój temat" i "parametry wody"... I tak poza tematem, jak dla mnie masz mocno przesadzoną obsadę, a na forum posługujemy się polskimi znakami i interpunkcją, żeby nie trzeba było się domyślać sensu wypowiedzi.
bebenek Opublikowano 16 Grudnia 2014 Autor #5 Opublikowano 16 Grudnia 2014 Tylko żebym żebym umiał zakladać swój temat. Jestem tu dopiero od wczoraj i nie ogarniam jeszcze wszystkiego. W przyszłym roku akwa będzie wiekszy 375l.
MatiK Opublikowano 16 Grudnia 2014 #6 Opublikowano 16 Grudnia 2014 A to już Ci podpowiadam Wchodzisz w dział, który Cię interesuje (w tym przypadku glony) i tam w lewym rogu, zaraz nad listą tematów, masz taki link "Nowy post", klikasz, dodajesz tytuł i jedziesz Edit : Spróbuj tam dodać te zdjęcia, może się uda, w razie czego pytaj
MatiK Opublikowano 16 Grudnia 2014 #8 Opublikowano 16 Grudnia 2014 Nie wiem czemu, ale post dodał się w temacie o krasnorostach... Wejdź jeszcze raz na stronę główną forum, kliknij ten nowy post, daj mu tytuł i kliknij zatwierdź nowy wątek. Opisz tam jeszcze raz swoje wątpliwości, zbiornik i parametry wody. Jak się nie uda to pytaj adminów bo robimy trochę OT.
stan Opublikowano 16 Grudnia 2014 #9 Opublikowano 16 Grudnia 2014 Temat masz utworzony kolego bebenek !
bebenek Opublikowano 16 Grudnia 2014 Autor #10 Opublikowano 16 Grudnia 2014 Panie stan ja się uczę jak coś za dużo to przepraszam -- dołączony post: I tyle się dowiedziałem co z tymi glonami robic
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się