kozak74 Opublikowano 27 Listopada 2014 #1 Opublikowano 27 Listopada 2014 Witam ja ostatnio jestem w budowie baniaka na rybki betonowe z szybą od frontu 2m.Cała zabawa zaczęła się od akwarium w domu 60l,później 300l na działce a teraz około 600l jak już wspomniałem betonowe. Utworzyłem dla ciebie nowy temat i przeniosłem twój post do niego. We wcześniejszym temacie był postem OT
spiochu Opublikowano 28 Listopada 2014 #2 Opublikowano 28 Listopada 2014 rybki betonowe Co to za gatunek? Przepraszam, nie wytrzymałem Wysłane z telefonu
yaro Opublikowano 28 Listopada 2014 #3 Opublikowano 28 Listopada 2014 tak to jest jak nie ma przecinków
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się